previous arrow
next arrow
Slider

Bezpłatne zakupy ze stylistką w Gdyni

Wiosna jest dobrym momentem na przyjrzenie się zawartości swojej szafy. Może warto uzupełnić garderobę o kilka potrzebnych rzeczy albo wręcz całkowicie zmienić swój styl? Wątpliwości rozwieje porada stylistki w Gdyni.

Konsultacje ze stylistką nie są już uważane za fanaberie ani ekskluzywne hobby dostępne jedynie dla bogatych. Umówić się na spotkanie z profesjonalną ekspertką i otrzymać garść przydatnych informacji o najnowszych trendach w modzie, aktualnych kolorach i fasonach, a także makijażu, który jest obecnie na topie – teraz może każdy. Na mieszkańców Trójmiasta usługi stylistki czekają w gdyńskim Centrum Handlowym Klif. I to całkiem bezpłatnie!

Jak wygląda spotkanie ze stylistką?

Kim jest stylistka? Najprościej mówiąc, to osoba, która specjalizuje się w tworzeniu wizerunku i profesjonalnie doradza w tym zakresie. Jak mało kto zna się jak ona na modzie i aktualnych trendach, ma gust i poczucie smaku, wie jak łączyć barwy i jakie fasony dobrać do konkretnej sylwetki. To ekspertka, która potrafi odmienić spojrzenie na własny styl i przekonać, że każdy może wyglądać dobrze. Na konsultacje ze stylistką w Gdyni trzeba zarezerwować co najmniej półtorej godziny. Przez ten czas ekspertka przedstawi część teoretyczną. Najpierw wypyta o styl życia, rodzaj aktywności zawodowej, ulubione kolory i fasony, o preferencje ubraniowe na co dzień i okazje do założenia bardziej eleganckiej odzieży. Służy to do tego, by lepiej poznać klientkę, dowiedzieć się kim jest i co lubi, by w rezultacie wybrana kreacja była lepiej dopasowana do jej osobowości, cech charakteru i była odpowiednia do wykonywanego zawodu. Po zakończonym wywiadzie stylistka przedstawi swoje propozycje strojów, przygotowanych z myślą o tej konkretnej osobie, ale także odzwierciedlających światowe trendy w modzie. Ekspertka zaprezentuje też fasony, pasujące do danej figury i doradzi, których krojów lepiej unikać. Na koniec udzieli wskazówek na temat makijażu.

A może razem na zakupy?

Kobiety lubią razem wybierać się na zakupy. Obecność przyjaciółek nie tylko gwarantuje, że czas upłynie w miłej atmosferze, ale również pomaga upewnić się co do trafności dokonanego wyboru. Wspólne zakupy są częstsze zwłaszcza przed ważnymi wydarzeniami: weselem, rocznicą, jubileuszem albo pierwszą randką. Kto wówczas lepiej doradzi, czy sukienka pasuje, a koszulka nie jest zbyt opięta? Stylistka! Na życzenie klientki ekspertka trójmiejskiego Klifu może spełnić rolę personal shoppera, czyli osobistej doradczyni zakupowej. Podczas takich zakupów ze stylistką w Gdyni, klientka odwiedza butiki, których ma do dyspozycji ponad 150, i wspólnie z ekspertką dobiera dla siebie kreację. Towarzystwo doradczyni sprzyja przemyślanym zakupom – w koszyku lądują bowiem tylko te rzeczy, które pasują kolorem i fasonem do klientki oraz są odpowiednie do danej okazji.

Dlaczego warto skorzystać ze stylistki?

To znaczy, że dzięki stylistce w Gdyni można sporo zaoszczędzić. Bo ile razy się zdarzało zajrzeć do butiku po koszulkę, a wyjść jeszcze ze spodniami, sukienką i zestawem bielizny, których później albo nie zakładało się wcale, albo co najwyżej raz? Zakupy z personalną doradczynią likwidują ten problem, skupiając się na kupnie naprawdę niezbędnych i sensownych rzeczy. Poza tym, zakładanie dobrze dopasowanych do figury i stylu ubrań sprawia większą frajdę. Odzież więc nie będzie już kurzyła się w szafie! Przy osobistej doradczyni nietrafione zakupy nie grożą. Dzięki niej oszczędza się też czas: ekspertka przedstawia gotową „formułę” na piękny wygląd. Wskazuje, w jakim rozmiarze klientka wygląda najlepiej, jaki powinna nosić krój, a którego lepiej nie zakładać, w jakich barwach wygląda korzystniej i co podkreśli sylwetkę. Tak naprawdę, jedna konsultacja ze stylistką wystarczy, by odkryć własny styl i w przyszłości wykorzystywać rady, wyglądając perfekcyjnie w każdej sytuacji.

Jak się umówić ze stylistką?

Stylistka w Gdyni jest dostępna w Centrum Handlowym Klif w ramach pakietu darmowych konsultacji (oprócz tego można jeszcze skorzystać z porad odnośnie makijażu i pielęgnacji ciała, a także z wiedzy brafitterki). Konsultacje osobistej doradczyni zakupowej odbywają się cztery razy w tygodniu: środy, czwartki, piątki i soboty w godzinach od 12 do 18 (w soboty między 14 a 17). Przed wizytą obowiązują zapisy na konkretny termin i godzinę. Umówić się na spotkanie można telefonicznie, dzwoniąc do Punktu Informacyjnego Centrum Handlowego Klif-Gdynia albo internetowo, wypełniając formularz dostępny na stronie Klifu.

 

About Marcin

Zobacz również

Jakie są zalety aparatów ortodontycznych?

Proste, zdrowe i zadbane zęby nie tylko gwarantują piękny uśmiech, ale również ułatwiają odpowiednie dbanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *