niedziela , 1 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. gdansk.pl

Bohaterowie „Prawa Agaty” znów w Gdańsku

„Prawo Agaty” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, gromadzący przed telewizorami ponad 2 miliony widzów, śledzących na antenie stacji TVN losy pięknej prawniczki i jej przyjaciół. Realizacja zdjęć do nowej serii zaplanowana została na 27 i 28 stycznia 2015 roku. W Gdańsku zobaczymy ponownie Agnieszkę Dygant, Darię Widawską, Leszka Lichotę i Tomasza Karolaka.

Gdańsk zachwycił aktorów i ekipę tak bardzo, iż we współpracy z Miastem Gdańsk postanowili jeden z głównych wątków szóstej, prezentowanej w jesiennej ramówce serii, ulokować nad Motławą.

W poprzedniej serii rodzina Gawronów zamieszkała w Gdańsku. Dorota (Daria Widawska) została sędzią w sądzie rodzinnym, swoje życie zawodowe z Gdańskiem związał także jej mąż – Wojtek (Tomasz Karolak). Również widzowie mieli szansę przenieść się do Gdańska , powędrować z bohaterami malowniczymi uliczkami, odwiedzić klimatyczne knajpki i plaże, co przyniosło miastu niewątpliwą korzyść promocyjną i wizerunkową.

W siódmej, wiosennej serii bohaterowie serialu żegnają się z Gdańskiem. Scenarzyści w tej serii postanowili położyć większy nacisk na prezentowanie wątków prywatnych bohaterów, szczególnie Agaty i Marka, których uczucia wybuchają na nowo pod koniec szóstej serii.

W najbliższej serii poza plenerami pokazane zostaną dwa nowe, ważne miejsca na kulturalnej mapie Gdańska – Europejskie Centrum Solidarności i Gdański Teatr Szekspirowski. Dzięki serialowi oba te cenne obiekty zyskają możliwość zaprezentowania się widzom w całej Polsce.

fot. gdansk.pl

Zobacz również

Nowy, trzeci wymiar w budownictwie – technologie wykorzystywane przez deweloperów

W Polsce według różnych szacunków brakuje od 1,2 do 3 milionów mieszkań. Większość klientów poszukujących …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *