wtorek , 9 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Boutique na Zaspie czyli modowy świat na wyciągnięcie ręki

Butik pilotów 3ZARA, Bershka, Stradivarius, MANGO… Która z nas nie zna tych popularnych marek? W szafach większości kobiet możemy znaleźć ubrania z tymi metkami. Czy wiesz, że na Zaspie istnieje miejsce, które może okazać się Twoim ulubionym butikiem?

Boutique. Sklep, w którym można poczuć się wyjątkowo.

Od dwóch miesięcy przy ul. Pilotów 3 na gdańskiej Zaspie gościmy butik, w którym można zaopatrzyć się w końcówki zeszłorocznych kolekcji ZARY, Bershki, Stradivariusa oraz MANGO.
Outlet to świetna alternatywa dla osób, które chcą wyglądać zjawiskowo oraz modnie, ale niekoniecznie wydając na nowy look całą swoją miesięczną pensję.SONY DSC
Piękne, kolorowe tkaniny, najmodniejsze wzory i fachowa obsługa powodują, że do Boutique’u klientki wracają po więcej.

Nasza mentalność i wyczucie smaku z każdym rokiem się zmienia.

Zmienia na lepsze. Środowisko i czasy w jakich przyszło nam żyć wymagają od nas nienagannego wyglądu. Perfekcyjnie dobrany strój często pomaga nam w znalezieniu pracy czy utrzymaniu stanowiska. Dobre samopoczucie kobiety to w dużej mierze jej wygląd. Dlatego prawidłowo dobrany strój, ubranie w którym czujemy się komfortowo i zwyczajnie ładnie są jedną z podstaw osiągnięcia sukcesu.

Outlet ciekawą alternatywą

SONY DSCWłaściciel outletu przy ul. Pilotów 3 na Zaspie udowadnia, że niewielkim kosztem można ubrać się od stóp do głów w modne i markowe ubrania. Skończyła się era, kiedy w outletach znajdowało się rzeczy sprzed kilku lat. Dzisiaj outlet do końcówki nowych kolekcji.
Jeśli dobierzemy do tego dodatki, które również w Booutique’u są dostępne – perfekcyjny look gwarantowany.

Wnioski

Wniosek jest jeden. Nie potrzebna jest ogromna galeria handlowa, by zdobyć wymarzone ubrania. Outlet na Zaspie spełnia oczekiwania nawet wybrednych klientek. A zaoszczędzone pieniądze możemy wydać na… jeszcze jedną sukienkę, która z pewnością się przyda!

 

About Kasia

Zobacz również

Letni cykl bezpłatnych badań w Galerii Zaspa

Galeria Zaspa zaprasza wszystkie mieszkanki Zaspy i okolic, w wieku od 50 do 69 lat, do skorzystania z bezpłatnych badań …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.