piątek , 24 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. drmg.gdansk.pl

Budowa boiska piłkarskiego na terenie osiedla Zaspa Młyniec

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w ramach Budżetu Obywatelskiego przystąpiła do realizacji projektu polegającego na budowie boiska do piłki nożnej zlokalizowanego na terenie osiedla Zaspa Młyniec przy ZKPiG nr 13.

Celem realizacji zadania jest podniesienie sprawności fizycznej oraz aktywności zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Wybudowana infrastruktura sportowa stworzy warunki do uprawiania sportu zarówno amatorskiego jak i wyczynowego. Pozwoli także na zorganizowanie wolnego czasu oraz ukierunkowanie w stronę sportu.

Realizacja zadania obejmuje budowę boiska do piłki nożnej o nawierzchni typu „sztuczna trawa” i polu do gry 56 x 28 m. Zgodnie ze złożonym do Budżetu Obywatelskiego wnioskiem realizowane boisko wyposażone zostanie w odpowiednie urządzenia sportowe.

22 kwietnia tutejsza Dyrekcja ogłosiła przetarg nieograniczony na realizację powyższego zadania. Otwarcie ofert przetargowych zaplanowano na 08 maja br. Wyłoniony w przetargu Wykonawca robót budowlanych na wykonanie zadania będzie miał czas do 14 sierpnia.

Źródło: drmg.gdansk.pl

 

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *