czwartek , 18 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Budowa boiska? Projekt w Budżecie Obywatelskim

plakat 1Zakończenie budowy bieżni lekkoatletycznej coraz bliżej – przed nami głosowanie nad BUDOWĄ BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO!

W drugiej połowie września mają zakończyć się prace przy budowie bieżni lekkoatletycznej przy ZKPiG nr 12 na gdańskiej Zaspie. Projekt ten jest realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego 2015 i został zgłoszony do konkursu przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, uczniów i pracowników szkoły uzyskał odpowiednią ilość głosów i obecnie jego realizacja dobiega końca.

Nasi nauczyciele nie poprzestali na tym projekcie. Przy tak wspaniałej i nowoczesnej bieżni brakuje nowego i bezpiecznego boiska. Dlatego w obecnej edycji bierze udział projekt, którym jest „BUDOWA BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ”. Zachęcamy wszystkich do wsparcia tej inicjatywy oddając głos na projekt nr 3 z dzielnicy Zaspa – Rozstaje. Niech uczniowie Szkoły Podstawowej nr 48 i Gimnazjum nr 16 rozwijają swoje pasje sportowe w odpowiednich warunkach.

About Kasia

Zobacz również

Wystawa Paulina Grosz LOT

GAK Plama Pilotów 11, Gdańsk Otwarcie wystawy: 10 sierpnia, godzina 18:00 Zapraszamy na wystawę Pauliny …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.