wtorek , 19 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Burger King otwiera drive thru w Gdańsku

Burger King7 czerwca Burger King otworzy pierwszą restaurację drive thru w Gdańsku. Z tej okazji 100 klientów otrzyma bezpłatnie burgery Whopper Jr.

Nowa restauracja otwarta zostanie w Gdańsku przy ul. Jana Pałubickiego 10, obok stacji Shell. Będzie to wolnostojący lokal o powierzchni prawie 400 m2, z 68 miejscami siedzącymi i okienkiem dla zmotoryzowanych. W restauracji znajdzie się też specjalny plac zabaw dla całych rodzin. Przestrzeń tę wyposażono w stoły do gier interaktywnych oraz system wyświetlający na podłodze oraz ścianie lokalu gry i animacje angażujące do zabaw ruchowych.

Z okazji otwarcia, które odbędzie się 7 czerwca o godz. 11:00, 100 pierwszych klientów otrzyma darmowe burgery Whopper Jr. Dodatkowo do zestawów Bacon & Cheese Whopper dołączane będą zniżki na paliwo na stacjach Shell.
Nowo otwarty drive thru jest drugą restauracją Burger King w Gdańsku. Grillowane na ogniu burgery można zjeść też w Galerii Bałtyckiej oraz w Gdyni – w Centrum Riviera. Z kolei w Redzie funkcjonuje restauracja Burger King typu driver thru.

Zobacz również

Budżet Obywatelski 2022. Ostatnie godziny – głosowanie trwa tylko do poniedziałku, 18 października

To już ostatnie dni, podczas których można decydować o przyszłości najbliższego otoczenia w dzielnicy, ale …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *