wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Co nowego w Plamie?

Kot w ButachPlama absolutnie nie zwalnia tempa! W najbliższym czasie „Plama” Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) planuje kilka wydarzeń, które mogą zainteresować mieszkańców Zaspy i nie tylko.

03.04. (niedziela), godz. 17.00 – Teatr Barnaby „Kot w butach” – spektakl teatralny dla dzieci. Bilety: 8 zł, do kupienia przed spektaklem, kasa czynna od 16.30.

Drapacze Chmur_Teatr Zielony Wiatrak04.04. (poniedziałek), godz. 19.00 – Teatr Zielony Wiatrak „Drapacze chmur”- spektakl teatralny dla dorosłych i młodzieży.
„Drapacze chmur” to „opowieść o poszukiwaniu swojego kawałka nieba na ziemi i o problemach, które to uniemożliwiają”. To społeczno-polityczna tragifarsa, oparta na osobistych doświadczeniach jej twórców, „opowiadająca o mechanizmach, które sprawiają, że Polacy uciekają z kraju”. – Marcin Herich. Bilety: 10 zł; rezerwacje: 58 557 42 47 lub marek.brand@plama.art.pl.

06.04. (środa), godz. 19.00 – Olek Grotowski „Poletko kuma Dreptaka” – koncert. Wstęp wolny.

Olek Grotowski1

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *