niedziela , 1 Sierpień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Czy REGENIST to przełom w pielęgnacji cery?

sloiki1Marka Dermedic gościła niedawno na portalu zaspa24.pl. Tym razem naszą uwagę przykuły kremy REGENIST, które są absolutnym „must have” każdej kobiety. DERMEDIC CLINICAL to wyspecjalizowana oferta bezpiecznych dermokosmetyków dostępnych wyłącznie  w aptekach, rozwiązujących problemy estetyczne skóry.

DERMEDIC CLINICAL REGENIST  to nowa rewolucyjna linia dermokosmetyków przeznaczonych do wrażliwej skóry z objawami starzenia.

Przy jej opracowywaniu, wykorzystano najnowsze trendy i osiągnięcia dermatologii estetycznej i kosmetologii oraz zastosowano innowacyjne podejście technologiczne, w wyniku którego stworzone zostały kompleksy aktywne tzw. ARS – Aktywatory Regeneracji Skóry, dopasowane do objawów biologicznego starzenia się skóry.

Geny, szkodliwe warunki atmosferyczne, stres, nieodpowiednia dieta – to wszystko wpływa na kondycję naszej cery. Kremy mają na celu POWSTRZYMAĆ starzenie się skóry, co pozwoli nam dłużej cieszyć się gładką, aksamitną skórą. Dodatkowo REGENIST pielęgnuje, nawilża oraz chroni.

_DSC0503Innowacyjna koncepcja zastosowania kompleksów aktywnych ARSAktywatorów Regeneracji Skóry  w linii REGENIST uwzględnia podział dermokosmetyków na trzy podstawowe grupy w zależności od stadium starzenia się skóry: ARS 3° Ursolical, ARS 4° Phytohial, ARS 5° RETINOL AR oraz dodatkowo ARS 3°~4° i ARS 4°~5°.

 Linia REGENIST obejmuje 10 produktów, w tym kremy do pielęgnacji twarzy na dzień i na noc, kremy pod oczy i wokół ust oraz serum.

Produkty DERMEDIC CLINICAL zostały stworzone w oparciu o doświadczenie grup specjalistów, dermatologów, biologów, biotechnologów, technologów/ z Instytutu Badawczo-Rozwojowego Biogened. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze trendy w dermatologii estetycznej oraz innowacyjne podejście technologiczne znalazły odzwierciedlenie w stworzeniu rewolucyjnej linii dermokosmetyków przeznaczonych do skóry z objawami starzenia – REGENIST.

 

Zobacz również

STOP dziecięcej nudzie: Zgadnij kto to? Pomysł na świetną zabawę! Zostań detektywem, czytaj i graj

Opowieść, która od pierwszej do ostatniej strony jest śledztwem przeprowadzanym przez czytelnika, pełnym zagadek, łamigłówek …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *