środa , 22 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. polki.pl

Czy twój pies ma już chipa?

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu elektronicznej identyfikacji psów. Z bezpłatnej usługi mogą skorzystać osoby, które posiadają stałe zameldowanie na terenie gminy Gdańsk. W razie gdy twój pupil zgubi się, elektroniczna identyfikacja w postaci mikrochipa pozwala na jego szybsze odnalezienie i identyfikację.

Zabieg wszczepienia czipa jest szybki i bezbolesny.Mikroprocesor jest biokompatybilny i nie powoduje jakichkolwiek reakcji alergicznych oraz jest maleńki- wielkości ziarenka ryżu. Dla dodatkowej ochrony przed migracją czipa w ciele zwierzęcia, niektórzy producenci powlekają mikroczipy związkami polimerów, które pomagają implantowi odpowiednio usadowić się i zakotwiczyć w tkankach podskórnych.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego pupila już dziś i zaoszczędź sobie niepotrzebnych nerwów w razie jego zaginięcia. Akcja trwa do końca 2014 roku!

Na Zaspie bezpłatnie można wykonać zabieg :

REJON 5: Aniołki, Brzeźno, Letnica, Młyniska, Nowy Port, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Zaspa-Młyniec, Zaspa-Rozstaje

LECZNICA: Gabinet Weterynaryjny, Marcin Czernielewski
ul. Lelewela 23, tel: 58-344-63-45

źródło: Straż Miejska w Gdańsku

Zobacz również

Poszukujemy rodziców, którzy chcieliby przetestować ekskluzywne pieluszki dla dzieci!

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie: https://www.facebook.com/TestowanieKosmetykowJSHamilton/photos/a.169051056872165/1285672955209964/ Odbierz pieluszki z …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *