previous arrow
next arrow
Slider

Czytam na Zaspie. „Ja, Kobieta. Jak pokochać i zrozumieć swoje ciało”

Przyzwyczailiśmy się do tego, że gwiazdy piszą książki. Samouwielbienie zmusza celebrytę do gwiazdorzenia i tym prostym sposobem gwiazdki machają do nas dosłownie z każdej półki w księgarni. W tym przypadku jest jednak inaczej…

fot. Wydawnictwo IUVI
fot. Wydawnictwo IUVI

Złośliwi, Cameron Diaz zarzucają wiele, ale nie mogą powiedzieć, że jest pustą blondynką, której zamarzyła się własna publikacja.
Samo otwarcie książki powoduje uśmiech u kobiety, ponieważ Cameron postanowiła przywitać się z czytelniczkami słowami: „Witaj, Piękna!”. Czy to nie jest miłe? Tak, książka skierowana jest do nas, do kobiet.

Szczególnie do tych, które mają problem z dobrą samooceną…

Książka została podzielona na 3 części. Odżywianie, Kondycja, Umysł.
W każdej z nich, krok po kroku, zostajemy przeprowadzone przez trudne drogi, przez które ciężko jest przebrnąć samej. I tutaj ktoś ( w tym wypadku Cameron Diaz) wyciąga do nas pomocną dłoń. Dłoń, która choć tak daleko, nie pozwala nam poddać się w walce o… nas. Nasze dobre samopoczucie i polubienie siebie.

„Przez długie lata walczyła z niską samooceną i koszmarną dietą. Problemy ze zdrowiem i urodą oraz fatalnym nastrojem – brzmi znajomo? Cameron udało się odnaleźć drogę do samej siebie stać się szczęśliwą kobietą. Teraz chce pomóc Tobie”.

Polska premiera książki „Ja, Kobieta. Jak pokochać i zrozumieć swoje ciało” Wydawnictwa IUVI odbyła się 2 kwietnia. Jest dostępna we wszystkich księgarniach w całym kraju. Zachęcam Panie do zaznajomienia się z tą publikacją. Poprawia nastrój!

About Kasia

Zobacz również

Warsztat z Instaxami dla dzieci

Warsztat z Instaxami dla dzieci i/lub dorosłych. Dowiemy się, na czym polega haiku i jak …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *