wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Czytam na Zaspie: O czym nie mówi Królowa?

Wspaniała książka Marka Rybarczyka „O czym nie mówi Królowa?” to nie lada gratka dla miłośników rodziny królewskiej i Elżbiety II. Publikacja pojawiła się w księgarniach kilka dni temu dzięki Wydawnictwu Znak.

Najtwardsza władczyni w historii Europy 21 kwietnia obchodziła 90 urodziny. Dla całego Zjednoczonego Królestwa był to powód do świętowania. Z tej okazji ukazały się nie tylko wyjątkowe oficjalne zdjęcia, ale także publikacje warte uwagi. Szczególnie uwagi miłośników Windsorów. Jedną z takich książek jest polska publikacja Marka Rybarczyka.

DSC01743

Książka ukazuje oblicze Elżbiety II o jakim wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Poznajemy w niej małą Elżbietę, która samą siebie nazywała Lilibet. Przyszła królowa każdego dnia modliła się o brata, aby nie przyjmować na siebie obowiązku objęcia tronu po swoim ojcu. Niestety jej modlitwy nie zostały wysłuchane i młodziutka dziewczyna musiała stanąć na czele Zjednoczonego Królestwa.

DSC01753

„O czym nie mówi Królowa?” opowiada o losach Elżbiety II, ale także przytacza anegdoty z jej prywatnego życia. Mało kto wie, że królowa ma ogromny dystans do siebie i swojego wyglądu. Do tego jest bardzo oszczędna o czym świadczy między innymi… odkładanie świątecznych papierów po prezentach na następny rok.

Książka jest naszpikowana „smaczkami”, ale zarazem jest świadectwem niesamowitej siły Elżbiety II. Polecamy wszystkim fanom rodziny królewskiej, a także miłośnikom biografii.

Książka – Znak
Kurtka – Medicine Everyday Therapy
Bluzka – Medicine Everyday Therapy

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *