sobota , 17 Kwiecień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. www.motocaina.pl

Diverse NIGHT of the JUMPs w Ergo Arenie!

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie powracają do ERGO ARENY. Już 22 marca 2014 najlepsi zawodnicy Freestyle Motocrossu zmierzą się w walce o punkty polskiego Grand Prix. To  wydarzenie będzie wyjątkowe, ponieważ po przerwie odbędzie się ponownie pod egidą Diverse, marki która jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi siedem lat temu w Katowickim Spodku.

Rok 2014 przyniesie fanom wysokich lotów i ekstremalnych tricków jeszcze więcej wrażeń. Nie dość, że wirtuozi Freestyle Motocrossu ponownie odwiedzą Polskę, w zawodach nie zabraknie Polaków, to dodatkowo organizator ma w zanadrzu mocną niespodziankę! Gość specjalny – Stian Pedersen najpierw skoczy na skuterze śnieżnym z rampy z pasażerką Marceliną Zawadzką – Miss Polonią z 2011 roku, aby chwilę później wykonać Tandem Backflipa ze swoim bratem Andreasem. Takich rzeczy jeszcze nikt nigdy wcześniej w Polsce nie wykonywał!

Ostatnia, najświeższa, edycja NIGHT of the JUMPs odbyła się w marcu 2013 , ponownie w ERGO ARENIE. Tym razem organizatorzy zdecydowali się rozegrać tylko jedną rundę, co jednak nie ujęło wydarzeniu ani sportowych emocji, ani nie wpłynęło na poziom rozgrywek. Rywalizację wygrał aktualny lider klasyfikacji generalnej MŚ – David Rinaldo zostawiając w przegranym polu trzykrotnego Mistrza Świata Remi’ego Bizouarda oraz niemniej utytułowanego Libora Podmola. Poza konkursem głównym oraz konkursami tradycyjnie już rozgrywanymi przy okazji Mistrzostw Świata widzowie, którzy wybrali się do ERGO ARENY mogli zobaczyć Iwonę Guzowską w dość niecodziennej roli. Iwona, która kojarzyć się może z bokserskim ringiem lub salą sejmową, tym razem wspólnie z Petrem Pilatem podjęła się, z pełnym sukcesem, wykręcenia Tandem Backflipa.

Bilety w cenie od 60 zł do nabycia:

– kasa nr 3 ERGO ARENA, czynna pn.- pt. w godz. 10-16

– internet  http://www.eventim.pl/

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: www.nightofthejumps.com

źródło: ergoarena.pl

Zobacz również

Testuj kosmetyki w Hamiltonie – weź udział w badaniach aparaturowych!

Jednymi z badań, które prowadzimy, są badania aparaturowe. Prowadzone w warunkach laboratoryjnych pod nadzorem specjalistów. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *