niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Do Przerwy 0:1 w jesiennej scenerii

Tego jeszcze nie było w historii naszego turnieju! Choć żadna, nawet najbardziej ekstremalna pogoda nie jest nam straszna, co udowodniliśmy już wielokrotnie (upały, mrozy, śnieżyce i wichury), to tym razem postanowiliśmy część turnieju zagrać po dachem!

Aby sprawdzić o czym piszemy, zapraszamy 15 października (sobota) na boiska Przymorza i Zaspy, na jesienną edycję turnieju dzikich drużyn „Do Przerwy 0:1”.

plakat_jesien

Organizatorem cyklu turniejów Do Przerwy 0:1 jest Andrzej Kowalczys wraz z Gdańską Fundacją Dobroczynności. Warto przypomnieć, że turniej rozgrywany jest od 2004 roku.

Gośćmi jesiennej edycji będą: Roman Korynt, legenda Lechii Gdańsk i jego syn Tomasz Korynt, były zawodnik m.in. Lechii Gdańsk i Arki Gdynia oraz zawodnicy gdańskiej Lechii.

– Rok temu, jesienną edycją Do Przerwy 0:1 otwieraliśmy uroczyście nowy stadion na Zaspie. W najbliższą sobotę zagramy na tym samym stadionie, jednak nowością będzie dach nad całym obiektem – mówi Andrzej Kowalczys, pomysłodawca Do Przerwy 0:1. – Tradycyjnie zapraszamy wszystkich – dzieci i młodzież, chłopaków i dziewczyny. Wszystkich, którzy kochają piłkę nożną i pozytywne emocje z nią związane!

Na zaproszenie Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec, drużyny jednej z kategorii wiekowych zagrają swoje mecze na stadionie przy ulicy Startowej.

Do udziału w październikowym turnieju zapraszamy 6-osobowe drużyny piłkarskie, w tym dziewczęce, rocznik 2004 i młodsi, rocznik 2001/2003, rocznik 1998/2000 i rocznik 1997 i starsi. Zapraszamy również zespoły rodzinne, najlepiej drużyny złożone z wielopokoleniowej rodziny.

Zapisy od godz. 9.00 na stadionie MOSiR w Gdańsku Zaspie przy ul. Meissnera. Początek turnieju o godz. 10.00. Przypominamy, że zespołom niepełnoletnim, przez cały czas trwania turnieju musi towarzyszyć dorosły opiekun. Za udział w turnieju nie są pobierane żadne opłaty!

Niezwykle ważna dla nas jest postawa fair play na boisku! Puchary w tej kategorii funduje Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska.

Turnieju nie udałoby się zorganizować bez licznego grona partnerów, do których należą: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego, Bogdan Oleszek, Przewodniczący Rady Miasta Gdańska, Fundacja LOTOS, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, City Football Club, Lechia Gdańsk, Merkus, Merco, Torus, Santech, R-Gol, M1 Fabrika, Piekarnia Cukiernia Andrzej Szydłowski, Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień, TVP 3 Gdańsk, Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Panorama Pomorza, Gdańsk.pl, Lechia.net, Dobre Wiadomości, Stowarzyszenie Nasz Gdańsk, Zaspa 24, Kosycarz Foto Press, SM Rozstaje, Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec, Szkoła Podstawowa 80, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 oraz Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 13 w Gdańsku.

Zobacz również

„Rossnę! z dobrymi nawykami”, czyli jak wystartować w przedszkolu i szkole.

Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *