previous arrow
next arrow
Slider
mat.prasowe

Dom Moich Marzeń w Baninie – dla kogo powstaje niezwykła inwestycja?

Od niedawna wiele słyszy się o Nowym Baninie – inwestycji, której celem jest stworzenie osiedla 150 domków jednorodzinnych w Baninie pod Gdańskiem. Warto się jej przyjrzeć bliżej i zastanowić, komu będzie najlepiej się żyło w miejscu budowanym przez dewelopera Domu Moich Marzeń.

Przestrzeń, komfort, spokój i bliska odległość od Trójmiasta – to wartości, jakie chcieli osiągnąć inwestorzy osiedla Nowe Banino. Okazuje się, że takich cech szuka więcej osób niż by się mogło wydawać. Twórcy domów pod Gdańskiem zaznaczają, że pragną stworzyć strefę dla każdego, kto chciałby znaleźć swoje własne miejsce na ziemi, które będzie kameralne, spokojne i zdrowe. A więc dla kogo?

1. Młode rodziny z dziećmi odnajdą tu przestrzeń

Nie da się ukryć, że rodziny z dziećmi potrzebują przestrzeni, która pozwoli im żyć wygodnie, funkcjonalnie i wesoło. Osiedle Nowe Banino to domy o metrażu, który na pewno zadowoli najbardziej rozbrykane urwisy oraz próbujących za nimi nadążyć rodziców. Poza dużymi pokojami wewnątrz mieszkań inwestorzy zadbali również o infrastrukturę osiedlową. Ogródki przy każdy domu na pewno ucieszą najmłodszych lokatorów. Tak samo plac zabaw, na którym będą mogli się wyszaleć i poznać nowych kolegów z sąsiedztwa. Sielski klimat połączony z nowoczesnością zdaje się być idealny dla młodych rodzin, które z jednej strony zamierzają się ustatkować, ale z drugiej – lubią żyć aktywnie.

2. Młodzi single, którzy rozpoczynają dorosłe życie, odnajdą tu nowoczesność i luz

Inwestycja w Baninie może zaciekawić również tych, którzy dopiero skończyli studia, dostali pracę w zawodzie i chcieliby zacząć prawdziwe życie „na swoim”. Młodych ludzi do zamieszkania na osiedlu skusi przede wszystkim nowoczesna architektura i niezwykły minimalistyczny styl, wciąż modny i pożądany. Dodatkowym atutem okazuje się być niedaleka odległość od Trójmiasta – a więc aglomeracji, w której młodzi pracują, uczą się oraz korzystają z rozrywek.

3. Seniorzy odnajdą tu spokój i odpoczną od miasta

W życiu wielu ludzi przychodzi taki czas, kiedy chcą odpocząć od zatłoczonego miasta i zaznać spokoju na łonie natury, pod miastem. Dom Moich Marzeń jest więc również ciekawą ofertą skierowaną do seniorów, którzy chcieliby już zapomnieć o miejskim pędzie, tłumach i głośnych samochodach, tramwajach i sąsiadach. Dzięki własnemu domowi z ogródkiem będą mogli poświęcić się pasjom ogrodniczym i aktywnie spędzać czas na emeryturze w otoczeniu przyrody i życzliwych sąsiadów.

About Marcin

Zobacz również

Warsztat z Instaxami dla dzieci

Warsztat z Instaxami dla dzieci i/lub dorosłych. Dowiemy się, na czym polega haiku i jak …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *