previous arrow
next arrow
Slider

Domino’s Pizza w Galerii Zaspa już otwarta

Screenshot_13Już od dziś w Galerii Zaspa mieszkańcy dzielnicy będą mogli skorzystać z oferty restauracji Domino’s Pizza. Z okazji otwarcia przewidziane są liczne promocje i atrakcje dla gości.

Restauracja znajduje się na parterze centrum i zajmuje 75 mkw. Pizzeria przez cały pierwszy miesiąc działalności przygotowała dla gości atrakcyjne promocje zarówno na dania dostępne w restauracji, jak i zamawiane na wynos. Już od dziś (20 czerwca) do niedzieli (26 czerwca) wszystkie pizze w lokalu będą tańsze o 50%.

Restauracja będzie czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00 oraz w piątki i soboty w godzinach 11:00 – 24:00.

Screenshot_12Domino’s Pizza specjalizuje się w przygotowywaniu i dostarczaniu pizzy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. W lokalu znajduje się tzw. „Pizza Theater”, dzięki czemu goście mogą obserwować cały proces przygotowywania dania. W pizzerii wykorzystywane są starannie dobrane składniki od wyselekcjonowanej grupy dostawców.

Galeria Zaspa jako centrum wygodnych zakupów systematycznie zaprasza do grona najemców nowe marki i punkty usługowe. Restauracja Domino’s Pizza wzbogaciła ofertę gastronomiczną centrum, którą do tej pory tworzyły Cukiernia Sowa oraz punkt ze zdrowymi koktajlami i przekąskami Zielona Wyspa.
Wśród pozostałych najemców Galerii Zaspa znajdują się m.in. supermarket Intermarche, drogeria Rossmann, salon Euro RTV ADG, klub fitness Calypso, sklepy odzieżowe Textil Market oraz Exxelent, cukiernia Sowa, salon prasowy Inmedio oraz lokalni najemcy tj. piekarnia Szydłowski, ZOO Karina czy sklep kolonialny Camellia. W Galerii Zaspa można także skorzystać z usług krawieckich, pralni, kantoru, bankomatu oraz salonu fotograficznego i centrum diagnostycznego Synevo.

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *