niedziela , 26 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. KMP

Dopalacze i narkotyki miał w mieszkaniu

Policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali 24 -letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci znaleźli w jego mieszkaniu blisko 80 gramów substancji, które zostały przekazane do badań. Biegły z zakresu fizykochemii określił, że część z nich to narkotyki, pozostałe to dopalacze. Mężczyzna usłyszał zarzuty może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Dwa dni temu policjanci z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku ustalili, że 24-letni gdańszczanin wrócił do przestępczego procederu i może posiadać narkotyki. Kryminalni w trakcie przeszukania jego mieszkania znaleźli ponad 80 gramów środków odurzających. Mężczyzna miał je schowane m.in. w skrytkach zrobionych w puszkach po napojach. Policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną, telefony komórkowe oraz znalezione substancje i przekazali je do badań laboratoryjnych.

Biegły z zakresu fizyko-chemii, któremu policjanci przekazali środki wstępnie określił, że blisko 20 gramów to narkotyki, a pozostałe substancje to najprawdopodobniej dopalacze.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, wczoraj usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za to przestępstwo może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Miejska Policji

Zobacz również

Pozytywny Żłobek nr 6 przy ul. Hynka 34

Budowa Pozytywnego Żłobka nr 6 w Gdańsku dobiegła końca. W żłobku przygotowano 100 miejsc dla …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *