sobota , 15 czerwiec 2024

Drugie urodziny Galerii Zaspa!

Z okazji swoich drugich urodzin już w najbliższą sobotę Galeria Zaspa zmieni się w wesołe miasteczko. Karuzela, warsztaty balonowe, pokazy mima i kuglarza oraz liczne konkursy z nagrodami – to tylko część atrakcji, jaka czeka klientów już 21 kwietnia.  

Na drugie urodziny Galeria Zaspa zaprasza całe rodziny – w sobotę, 21 kwietnia,
w godz. 11-18. Nie zabraknie zarówno atrakcji dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych,
a motywem przewodnim będzie wesołe miasteczko. W dniu imprezy przed centrum stanie karuzela oraz bujaki, dla nieco młodszych uczestników.

Na dzieci czekają m.in. ciekawe gry i zabawy pod okiem animatorów. Będzie można pomalować sobie buźkę w wybrany wzór, a w trakcie warsztatów Balonowe ZOO także nauczyć się tworzyć figurki zwierząt z baloników. W trakcie wydarzenia po terenie Galerii będą poruszać się Mim oraz Kuglarz, którzy – oprócz pokazów swoich umiejętności – zorganizują ciekawe konkursy dla wszystkich uczestników. Do wygrania m.in. bilety na karuzelę oraz inne niespodzianki. W Galerii Zaspa obecni będą także znani bohaterowie dziecięcych bajek – kot Tom oraz Myszka Miki. Wszystkie dzieci będą mogły bawić się z nimi oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Dla wszystkich uczestników przewidziano także słodki poczęstunek w postaci waty cukrowej oraz popcornu, a o 12.00 – specjalnie przygotowany na tę okazję urodzinowy tort.

Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników sportowej rywalizacji. Będzie można m.in. przetestować moc swoich mięśni w zmaganiach z młotem-siłomierzem. Przez cały dzień trwać będzie także zabawa w giga-wersję popularnej gry w „rzutki”. Mega Darts – bo tak nazywa się konkurencja – wyłoni najcelniej rzucającego klienta, na którego czekają niesamowite niespodzianki. Do zwycięzcy trafi wyjątkowa nagroda główna: lot paralotnią. Dla uczestników sklasyfikowanych na niższych miejscach czekają dodatkowe nagrody pocieszenia.

Galeria Zaspa w dniu wydarzenia czynna będzie w stałych godzinach od 9:00 do 21:00. Dodatkowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/187844848605810/.

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement