poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Dzień dla Rodziny w Galerii Zaspa

Już w najbliższy piątek obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji w Galerii Zaspa szykuje się rodzinny weekend, obfitujący w mnóstwo atrakcji, które umożliwią wspólny relaks i rozrywkę dla osób w każdym wieku. W programie m.in. różnorodne gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz warsztaty ogrodnicze.

Dzień dla Rodziny odbędzie się już w najbliższą sobotę, 2 czerwca, w godz. 12-15. Tego dnia wszyscy będą mogli skorzystać z bezpłatnych warsztatów plastyczno-ogrodniczych. W trakcie ich trwania będzie można m.in. w ciekawy, artystyczny sposób przyozdobić doniczki, nauczyć się, jak prawidłowo sadzić i dbać o rośliny doniczkowe, a także własnoręcznie wykonać ogród w słoiku. Do wspólnej zabawy zaproszone są zarówno dzieci, jak również całe ich rodziny. Wykonane w czasie warsztatów doniczki i sadzonki będzie można później zabrać na pamiątkę do domu.

Ale świętowanie Dnia dla Rodziny rozpocznie się już dzień wcześniej, w piątek, 1 czerwca. Tego dnia Galeria Zaspa wraz z nowym najemcą – bankiem PKO BP – zaproszą dzieci do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. W godz. 11.00-17.00 będzie można pobawić się w różne gry podwórkowe. W programie m.in. gry w kapsle oraz klasy, mega jenga oraz bezpieczny trzepak. Nad dziećmi w trakcie wydarzenia czuwać będą animatorzy. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

Galeria Zaspa w dniach wydarzenia czynna będzie w stałych godzinach od 9:00 do 21:00. Dodatkowe informacje na temat Dnia dla Rodziny można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/581828718860119/.

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *