środa , 16 Czerwiec 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Dzień Kobiet w Galerii Zaspa

Z okazji Dnia Kobiet Galeria Zaspa przygotowała dla pań specjalne oferty promocyjne, dzięki którym zadbanie o sprawność fizyczną, zdrowie oraz urodę stanie się proste i przyjemne.

Dzień Kobiet jest świętowany w różny sposób na całym świecie. W Polsce głównie kojarzony jest z goździkiem i tulipanami, które panie dostają od mężczyzn. W Galerii Zaspa kobiety w dniu swojego święta będą mogły skorzystać z wyjątkowych promocji, dzięki którym zadbają o zdrowie, urodę oraz odświeżą swoją garderobę.

W Calypso Fitness odbędzie się dzień kobiecej aktywności, podczas którego każda zwolenniczka sportu dostanie drobny upominek, a wieczorem odbędą się zajęcia Sexy Class tylko dla pań (8 marca, godzina 21:00). O zdrowie pań zadba również Zielona Wyspa oferując koktajle o 2 zł tańsze niż zazwyczaj. W drogerii Rossmann w godzinach 10:00-18:00 będzie możliwość konsultacji z wizażystką, która chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące makijażu. Dodatkowo każda klientka dostanie drobny kosmetyczny upominek. W butiku odzieżowym Natalia Strojna wszystkie artykuły zostaną przecenione o 30%, a serwis telefonów komórkowych PERFEKT GSM zaoferuje wszystkim paniom rabat 10% na akcesoria.

Galeria Zaspa w dniu 8 marca br. czynna będzie w stałych godzinach od 9:00 do 21:00, natomiast Centrum Fitness Calypso będzie działać od 6:30 do 23:00.

Zobacz również

Ruszyła sprzedaż mieszkań III etapu osiedla Przy Alejach na Zaspie

Develia uruchomiła sprzedaż mieszkań z III etapu osiedla Przy Alejach, w którym mieszkańcy wyższych pięter …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *