niedziela , 16 czerwiec 2024

Dzień Yorka po raz kolejny w Alfa Centrum!

Screenshot_15Już 11 października w Alfa Centrum przy ul. Kołobrzeskiej 41c odbędzie się 5 edycja Święta Yorkshire Terrier. To niezwykły dzień nie tylko dla właścicieli Yorków, ale także wszystkich sympatyków psów. 

Przed nami jubileuszowa – piąta edycja święta psów rasy Yorkshire Terier, ich właścicieli oraz miłośników.

11 października Galeria Alfa Centrum w Gdańsku zamieni się w prawdziwy raj dla miłośników tej rasy. W pasażu czekać będzie wiele atrakcji : konkursy dla Yorków w różnych kategoriach, pokaz psiej mody oraz modnych akcesoriów dla ich właścicieli, bezpłatne konsultacje dotyczące wyżywienia małych pupilów i ich pielęgnacji. Dodatkowo dla właścicieli i miłośników tej rasy przygotowane zostaną konkursy i zabawy z nagrodami.

Dzień Yorka w gdańskiej Alfie to jednak nie tylko zabawa. 11 października przewidziano m.in. stanowisko weterynarza z bezpłatnymi poradami i usługami czipowania psów ( 20 pierwszych psów- bezpłatnie), możliwość psiej adopcji ze schroniska „Promyk”, a także kącik dla dzieci gdzie malowane będą twarze maluchów.

Stoiska sprzedażowe czynne będą od godziny 12:00 do 18:00, natomiast atrakcje na scenie rozpoczną się o godzinie 13:00 i potrwają do 17:00.

Serdecznie zapraszamy!

Śledź także profil Facebook’owy Alfa Centrum oraz stronę alfacentrum.pl

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement