poniedziałek , 29 Listopad 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Efekt 4D tylko z Bell

_DSC1146Kobiety uwielbiają dobre kosmetyki, na które nie wydają połowy swojej pensji. Lubią być zadbane, ale nie lubią tracić na to cennych godzin. Ładne dłonie świadczą o nas. Pomalowane paznokcie dopełniają dzieła. Malowanie ich z marką Bell to czysta przyjemność.

Kolory dojrzałej maliny i śliwki, kuszącej jagody i mirabelki oraz leśnego wrzosu odnajdziemy w pięknych jesiennych odcieniach lakierów GEL 4D Confiture. Apetyczne, głęboko nasycone kolory to podstawa jesiennego manicure. Teraz żelowego manicur’u nie musimy wykonywać jedynie u kosmetyczki. Eksperci firmy Bell przygotowali na tegoroczną jesień 5 nowych odcieni lakieru, który daje efekt żelu, a można pomalować nim paznokcie samodzielnie!

Lakier GEL 4D Confiture marki Bell gwarantuje niezwykły połysk, porównywalny z uzyskiwanym w salonach kosmetycznych przy użyciu lakieru żelowego utwardzanego światłem lampy UV! Nadaje przy tym efekt 4D – niesamowicie mokrych paznokci, a elastyczna formuła zapewnia optymalną trwałość i odporność lakieru na uderzenia. Dodatkowym atutem jest bardzo krótki czas schnięcia lakieru. Precyzyjny, płaski pędzelek ułatwia równomierną aplikację bez smug i zacieków. Produkt dostępny jest w 5 urzekających jesiennych odcieniach.

Lakiery Bell są niezwykle trwałe i odporne na codzienne obowiązki. Pięknymi paznokciami możemy cieszyć się kilka dni.

Gotowe na zabawę a efektem 4D?

Zobacz również

BAJKI OPOWIEDZIANE SŁOWEM, OBRAZEM I DŹWIĘKIEM

Nakładem HarperCollins Polska do sprzedaży trafiła nowatorska seria książek – BAJKI DŹWIĘKOWE z klasycznymi, znanymi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *