środa , 20 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. Plama

Ferie zimowe z Plamą

Na czas tegorocznych ferii „Plama” Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) przygotowała dla dzieci zróżnicowaną ofertę.

W poniedziałki i środy o godzinie 13.00 zapraszamy najmłodszych na warsztaty lalkarskie zatytułowane „Pacynki, czyli zrób sobie lalkę” (koszt jednorazowego udziału w dwugodzinnych zajęciach to 20 zł).

Natomiast we wtorki i czwartki ta sama pora zarezerwowana będzie dla młodych fanów X Muzy – dla nich przygotowaliśmy cykl seansów filmowych w ramach cyklu „Kino w Blokowisku” (Wstęp wolny).

Ponadto regularnie od poniedziałku do piątku odbywać się będą zajęcia artystyczne dla najmłodszych z dziedziny plastyki, gdzie dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił w dowolnej technice plastycznej oraz z ceramiki, gdzie pod okiem instruktora będzie można stworzyć własnoręcznie zaprojektowany przedmiot z gliny. Koszt jednorazowego udziału w dwugodzinnych zajęciach to 20 zł (materiały są wliczone w koszt zajęć).

Natomiast w niedziele o godzinie 17.00 „Plama” GAK i Teatr w Blokowisku tradycyjnie zaproszą wszystkich najmłodszych na spektakle teatralne (bilety w cenie 8 zł od osoby).

Zobacz również

Kina Konesera w Kinie Helios Galeria Alfa

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *