wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Galeria Zaspa otwarta na rowerzystów

Wraz z rozpoczęciem wiosny, gdańscy rowerzyści będą mieli możliwość wykonania przeglądu oraz naprawy uszkodzonych części w swoim sprzęcie. Już od soboty 8 kwietnia obok Galerii Zaspa stanie samoobsługowa stacja naprawy rowerów.

Urządzenie, dzięki któremu miłośnicy rowerowych wycieczek będą mogli sami naprawić swoje jednoślady stanie po prawej stronie od wejścia głównego, będąc dobrze widoczna z drogi rowerowej. Stacja zostanie wyposażona w zestaw narzędzi niezbędnych do naprawy roweru, a wśród nich komplet wkrętaków, zestaw kluczy, imbusy oraz trzy łyżki do opon. Będzie również możliwość napompowania kół dzięki pompce z adapterem na wszystkie zawory. Właściciel roweru będzie mógł umieścić go w wygodny sposób w specjalnym stojaku i naprawić uszkodzoną część. Producentem stacji jest firma IMOMBO znana mieszkańcom Gdańska m.in. ze wspierania corocznej kampanii „Rowerowy Maj”.

W sobotę 8 kwietnia w godzinach 11:00 – 18:00 klienci Galerii Zaspa będą mogli zrobić również kompleksowy przegląd swoich „dwóch kółek”. Każdy kto okaże paragon na kwotę min. 30 zł na zakupy dokonane 8.04.2017 będzie miał możliwość oddania swojego roweru w ręce specjalistów. Dodatkowo, po wykonanym przeglądzie, klienci dostaną również rowerowe gadżety od Galerii Zaspa.

Gdańsk znany jest z wielu inicjatyw rowerowych, a mieszkańcy często i chętnie poruszają się po mieście za pomocą tego środka transportu, szczególnie wiosną i latem. – mówi Anna Kakareko, administrator Galerii Zaspa. Dodatkowo, w okolicy centrum mieści się wiele popularnych ścieżek rowerowych prowadzących do parków, miejsc wypoczynku i licznych osiedli. Galeria Zaspa wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów dając im możliwość szybkiej i bezpiecznej naprawy rowerów – dodaje.

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *