poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Galeria Zaspa wzmacnia ofertę z segmentu beauty

Galeria Zaspa wzmacnia ofertę z segmentu beauty. W ostatnim czasie do grona najemców centrum dołączył salon fryzjerski Akcja Cięcie, jak również wyspa EM Nail, oferująca profesjonalne akcesoria do zdobienia paznokci. Dzięki ich obecności w obiekcie Galeria Zaspa posiada teraz kompleksową ofertę kosmetyczno-urodową.

Salon fryzjerski Akcja Cięcie zajmuje powierzchnię 40 mkw. i został oddany do użytku klientów 8 grudnia. Będzie w nim można skorzystać z szerokiej oferty usług z zakresu pielęgnacji, strzyżenia, modelowania, farbowania włosów czy układania fryzur. Pod koniec listopada swoją działalność w Galerii Zaspa rozpoczęła także wyspa handlowa EM Nail, na której oferowane są profesjonalne produkty do stylizacji paznokci, takie jak lakiery hybrydowe i żelowe, lampy UV i LED, pilniki, pędzelki, frezarki, ozdoby do paznokci i wiele innych.

Zadaniem Galerii Zaspa jest tworzenie klientom kameralnej atmosfery do komfortowych zakupów, ale równie mocno zależy nam na tym, by oferować jak najszersze spektrum usług, które umożliwi realizację wszystkich codziennych potrzeb w jednym miejscu i czasie. Salon fryzjerski był przez naszych odwiedzających mocno oczekiwany, dlatego bardzo cieszymy się, że udało się nam pozyskać do współpracy profesjonalnego najemcę, który zagospodaruje tę część oferty. Mamy nadzieję, że kompleksowa strefa urody sprawi, że klienci będą odwiedzali nasze centrum nie tylko, by zrobić zakupy, ale by zadbać o zdrowie i wygląd oraz sprawić sobie prezent w postaci chwili tylko dla siebie – komentuje Anna Kakareko, administrator Galerii Zaspa.

Działalność salonu Akcja Cięcie oraz wyspy EM Nail uzupełni segment urody w obiekcie, który współtworzą m.in. drogeria Rossmann oraz nail bar Nail Art Express, a uzupełniają ją klub fitness Calypso oraz punkt gastronomiczny, oferujący świeżo wyciskane soki – Zielona Wyspa.

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *