sobota , 15 czerwiec 2024

Galeria Zaspa zaprasza na 1. urodziny

Galeria Zaspa_urodziny22 kwietnia (sobota) Galeria Zaspa obchodzi swoje pierwsze urodziny i z tej okazji zaprasza na pokład pełen atrakcji! Wśród nich symulatory lotów, warsztaty modelarskie dla dzieci, urodzinowa fotobudka oraz food trucki z kuchnią z całego świata i wiele innych niespodzianek.

Na urodzinach Galerii Zaspa każdy będzie miał okazję, by poczuć się jak pilot. Dla starszych miłośników lotnictwa przygotowano dwa symulatory lotów, dzięki którym wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z zasadami wirtualnego pilotowania, a następnie wziąć udział w konkursie. Nagrodami będą walizki kabinowe, lot balonem oraz lot samolotem nad Zatoką Gdańską ufundowany przez Aeroclub Gdańsk – największe stowarzyszenie zrzeszające fanów lotnictwa na Pomorzu. Co więcej, klub niegdyś miał swoją siedzibę w miejscu, w którym aktualnie znajduje się Galeria Zaspa – na dawnym lotnisku Wrzeszcz. W trakcie wydarzenia przedstawiciele Areroclubu odpowiedzą również na pytania „Jak zostać pilotem” oraz udostępnią klientom ekspozycję spadochronu, śmigła i innych elementów lotniczych.
Na zainteresowanych czekać będą również vouchery na loty i skoki. Dla najmłodszych zorganizowane zostaną zajęcia modelarskie, podczas których każdy uczestnik będzie mógł sam stworzyć własny samolot i latawiec.

Dodatkowo w trakcie urodzin Galerii Zaspa będzie możliwość odbycia podróży do przeszłości. Na terenie obiektu stanie galeria archiwalnych zdjęć miejsca, w którym aktualnie znajduje się centrum. Podczas wydarzenia, nie zabraknie także elementów typowych dla przyjęcia – konkursy z nagrodami, zabawa z DJ-em, fotobudka, balony, punkt z darmową watą cukrową i przysmaki rozdawane przez stewardessy z pewnością wprawią wszystkich klientów w radosny, urodzinowy nastrój. Dodatkowo, o 12:00 wszyscy goście zaśpiewają huczne
„Sto lat” oraz poczęstują się urodzinowym tortem.

Gastronomiczną podróż dookoła świata zapewni różnorodna kuchnia. Na parkingu centrum znajdą się food trucki m.in. U Hiszpana, Mercado oraz PAN Burger.  W trakcie celebrowania
1. urodzin Galerii Zaspa, klienci po okazaniu paragonu na kwotę min. 30zł za zakupy dokonane na terenie centrum, dostaną za darmo urodzinową muffinkę.

Najemcy również będą świętować swój pierwszy rok działalności w Galerii Zaspa. Przygotowali dla klientów atrakcyjne rabaty cenowe oraz urodzinowe niespodzianki! Ponadto Calypso Fitness Club specjalnie na tę okazję zorganizował dzień otwarty. Darmowe zajęcia fitness odbędą się zgodnie z harmonogramem:

9:00 – 10:00 Step & Shape. Podwójna moc!

10:00 – 11:30 Joga

11:30 – Jump4fit

13:30 – Cross Training Challenge

17:00 – 20:00 Maraton power Bike

W trakcie ostatniego roku zapoznaliśmy się z naszymi sąsiadami mieszkającymi na gdańskiej Zaspie zarówno podczas zakupów, jak i organizowanych przez nas eventów. Staramy się odpowiadać na ich potrzeby m.in. poprzez umożliwienie korzystania z bezpłatnego wi-fi czy samoobsługowej stacji naprawy rowerów – mówi Anna Kakareko, administrator Galerii Zaspa. –  Serdecznie zapraszamy na nasze 1. urodziny,  podczas których wspólnie będziemy celebrować udany rok oraz planować nowe udogodnienia na kolejne lata – dodaje.

Co ciekawe, najemcy Galerii Zaspa również podsumowali swój ostatni rok działalności.

Z przeprowadzonych analiz wynika wiele ciekawostek m.in.: od kwietnia 2016 na terenie centrum klienci wypili 19900 filiżanek kawy, a fani zdrowego stylu życia okrążyli kulę ziemską 5,5 razy przejeżdżając 220 000km. podczas zajęć Power Bike w Calypso Fitness Club. Ponadto nićmi zużytymi w ciągu roku w Krawieckim Ekspresie można 187 i pół razy zaznaczyć długość najpopularniejszej gdańskiej ulicy Długiej. Więcej ciekawostek znajduje się na profilu Galerii Zaspa na portalu Facebook.com https://www.facebook.com/galeriazaspa/ .

Urodzinowe atrakcje w Galerii Zaspa będą dostępne w godzinach 11:00 – 18:00, natomiast obiekt będzie czynny od 9:00 do 21:00.

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement