poniedziałek , 6 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
Galeria Zaspa

Galeria Zaspa zaprasza na zakupy

Rozpoczęta rok temu modernizacja dawnego ETC dobiegła końca. Już 6 kwietnia (środa) Galeria Zaspa powita Klientów w nowej odsłonie. Z okazji otwarcia swoich lokali w nowych wnętrzach najemcy przygotowali atrakcyjne promocje.

Dawne ETC Gdańsk zamieniło się w Galerię Zaspa, by nawiązać do lokalizacji obiektu w dzielnicy Zaspa. Z myślą o zwiększeniu komfortu klientów oraz najemców galerii nastąpiło wiele zmian. Nowy wygląd zyskała elewacja, wewnątrz budynku został zmieniony układ komunikacyjny oraz poszerzono korytarze, stworzono także punkt wypoczynku. Centrum zostało przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi. Pojawiły się nowe schody ruchome oraz winda. Dla klientów centrum dostępny jest bezpłatny parking z 215 miejscami postojowymi dla samochodów oraz stojaki na rowery.

Na powierzchni ok 8.800 mkw. znajdzie się 40 sklepów i punktów usługowych. Już 6 kwietnia w nowej odsłonie otworzą się lokale znajdujące się na parterze galerii: supermarket Intermarche, sklep zoologiczny ZOO Karina, drogeria Rossmann, Laboratorium Diagnostyczne Synevo, sklep kolonialny Camellia, kantor wymiany walut, pralnia Tara, salon prasowy Inmedio, punkt Foto Bravo, e-papierosy, piekarnia Szydłowski oraz wyspa ze świeżymi sokami, koktajlami i przekąskami Zielona Wyspa. Dwa dni później, 8 kwietnia, do dyspozycji klientów będą sklepy zlokalizowane na pierwszym piętrze obiektu: Euro RTV AGD, sklepy odzieżowe Textil Market i Excellent oraz Express Krawiecki. 9 kwietnia otwarta zostanie cukiernia Sowa, a od 22 kwietnia klienci będą mogli korzystać z klubu fitness Calypso. Kolejni najemcy pojawią się pod koniec kwietnia, a wśród nich kwiaciarnia Garden Service, apteka DOZ, punkt dorabiania kluczy, sklep odzieżowy Natalia Strojna oraz sklep z suplementami diety Vitamin Shop. Na przełomie maja i czerwca otworzy się natomiast restauracja Domino’s Pizza.

Galeria po modernizacji to miejsce przestronne, nowoczesne i komfortowe. Mamy nadzieję, że zarówno klienci jak i najemcy będą czerpać wiele radości z codziennych zakupów. Oferta handlowa zaspokoi podstawowe potrzeby zakupowe mieszkańców dzielnicy Zaspa. Dodatkowo będą oni mogli zadbać o kondycję w klubie fitness oraz wykonać niezbędne badania diagnostyczne w centrum medycznym.

Marcin Juszczyk, dyrektor ds. inwestycji Grupy Capital Park

Galeria Zaspa będzie otwarta codziennie, od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, a w niedzielę od 11:00 do 20:00. Supermarket Intermarche jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-21:00, a w niedziele od 9:00 do 20:00.

Zobacz również

Parada Niepodległości 2021 coraz bliżej. Sprawdź co się szykuje na 11 listopada

Parada Niepodległości powraca! Wprawdzie z wieloma covidowymi ograniczeniami, ale jednak się odbędzie. 11 listopada w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *