czwartek , 18 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider
fot. www.roweryembassy.pl

Gdańscy rowerzyści kręcą najlepiej!

fot. gdansk.pl
fot. gdansk.pl

Wraz z majem rozpoczął się „European Cycling Challenge”, w którym 39 miast z Europy przez cały miesiąc rywalizuje między sobą pod względem liczby kilometrów pokonanych na rowerze. Gdański team to już 2,6 tys. osób i ponad 24 tys. km pokonanych na rowerach od początku miesiąca.

W tegorocznej edycji gdańska drużyna kręci kilometry na rowerach najlepiej w całej stawce (!), lecz najsilniejsi rywale Wrocław i Rzym niewiele nam ustępują. Wyniki można na bieżąco obserwować na stronie: http://cyclingchallenge.eu/pl/classifiche/classifica-principale/

W rowerowej rywalizacji miast kilometry na rowerach kręcą również 74 firmy z Gdańska, które dodatkowo konkurują między sobą o to, która z nich jest najbardziej rowerowa. W tej grupie najlepiej radzą sobie Urząd Miejski w Gdańsku, Grupa Kapitałowa Lotos oraz Dr. Oetker.

Kilometry dla Gdańska kręcimy cały maj – przez cały miesiąc gdańszczanie oraz gdańskie firmy mogą przyłączyć się do naszej drużyny.

Wśród uczestników „European Cycling Challenge” zostaną rozlosowane nagrody: 100 smartbandów Sony oraz karty podarunkowe do sklepów rowerowych. Na gdańskich rowerzystów czekają również zniżki w kawiarniach, barach i food truckach – więcej informacji na ten temat na: http://rowerowygdansk.pl/start,163,159.html

Podzielcie się z nami wrażeniami na Facebooku. Widzimy się na rowerze!

Kontakt: ecc@gdansk.gda.pl

 

gdańsk.pl

About Kasia

Zobacz również

Wystawa Paulina Grosz LOT

GAK Plama Pilotów 11, Gdańsk Otwarcie wystawy: 10 sierpnia, godzina 18:00 Zapraszamy na wystawę Pauliny …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.