niedziela , 26 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. gdansk4u.pl

„Gdańsk Zaprasza” polskie miasta

Gdańska Organizacja Turystyczna rusza z akcją „Gdańsk Zaprasza”. Najpierw – już w najbliższy weekend 10 i 11 maja – mieszkańców Torunia, a potem także Olsztyna i Bydgoszczy.

To już drugi sezon z „Gdańsk Zaprasza” w ramach cyklu promocyjnego Gdańska w miastach w Polsce (Toruń, Olsztyn, Bydgoszcz). Celem akcji jest przedstawienie walorów i atrakcji Gdańska, a co się z tym wiąże – zaproszenie do naszego miasta.

– Eventy promocyjne w sezonie 2013 spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców, jak i mediów, co jeszcze bardziej skłania nas do kontynuowania promocji – wyjaśnia Izabela Koch, koordynator akcji promocyjnych z Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

10 – 11 maja podczas „Otwarcia sezonu turystycznego 2014” Gdańsk zapraszał będzie mieszkańców Torunia. Przez cały weekend – od rana do późnego popołudnia – gdańskie hostessy będą przemierzać Rynek Staromiejski w Toruniu i zachęcać do pobrania aplikacji gdansk4u MOBILE – bezpłatnego przewodnika turystycznego po Gdańsku. Każde pobranie aplikacji zostanie wymienione na atrakcyjne gadżety z Gdańska. Dodatkowo hostessy będą informować o atrakcjach, miejscach i wydarzeniach w Gdańsku zachęcając do przyjazdu.

Każdy uczestnik akcji promocyjnej będzie mógł wygrać nagrody przygotowane przez branże turystyczną i organizatora.
Dodatkowo Gdańska Organizacja Turystyczna przy współpracy punktem informacji turystycznej przygotuje specjalne stoisko, na którym mieszkańcy Torunia będą mogli otrzymać materiały promocyjne oraz bezpłatne przewodniki po Gdańsku.

Po akcji promocyjnej w Toruniu przyjdzie czas na Olsztyn i Bydgoszcz. W Olsztynie Gdańsk pojawi się podczas „Nocy Muzeów” 17 -18 maja, natomiast w Bydgoszczy w dniach 14 – 15 czerwca podczas wydarzenia „Ster na Bydgoszcz”.

źródło: Magdalena Kuczyńska
Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta / Biuro Prasowe

Zobacz również

Dostałeś SMS o nałożeniu kwarantanny? To oszustwo! Ostrzegamy przed próbą wyłudzenia danych

Zostałeś skierowany do odbycia 10-dniowej kwarantanny z powodu zakażenia w Twoim najbliższym otoczeniu… SMS od …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *