czwartek , 18 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Gwarancja Satysfakcji Dermedic

Screenshot_6W trosce o komfort swoich Klientów firma Biogened wprowadziła program dający 100% satysfakcji z produktów marki DERMEDIC.

Na czym to polega? Oto informacja prosto z firmy Biogened:

Informujemy, że od dnia 20.11.14r. specjalnie dla Państwa uruchamiamy program o nazwie: Gwarancja Satysfakcji.
Jeśli produkt marki Dermedic okaże się wadliwy, a tym samym nie spełni Państwa oczekiwań, może zostać zwrócony
i wymieniony na taki sam albo inny w obrębie wszystkich dermokosmetyków z portfolio DERMEDIC. Ze zwrotów wyłączone zostały zestawy świąteczne, próbki i miniatury produktów. Wartość nowego produktu możne być równa bądź niższa od ceny produktu wymienianego. Możecie Państwo dokonać zwrotu maksymalnie jednego opakowania danego produktu – nawet jeśli jest otwarty, ale nie zużyty poniżej 80% gramatury.

Na zwrot wadliwego produktu macie Państwo do 30 dni od daty zakupu. Aby tego dokonać należy odesłać na własny koszt produkt wraz z opakowaniem, dowodem zakupu (lub jego kopią) oraz formularzem zwrotu (dostępnym na www.dermedic.pl) na adres producenta marki DERMEDIC: „Biogened” SA, ul. Pojezierska 99, 91-342 Łódź wraz
z wypełnionym Formularzem Zwrotu dopiskiem na kopercie 100% SATYSFAKCJI DLA SKÓRY (dalej: „Formularz Zwrotu”). Koszty wysyłki nowego produktu – pozostają po naszej stronie.

Gwarancja Satysfakcji dotyczy wszystkich produktów marki Dermedic.

About Kasia

Zobacz również

Czy ashwagandha jest skuteczna w walce ze stresem?

Ashwagandha, a inaczej witania ospała lub żeń-szeń indyjski, pochodzi z subkontynentu indyjskiego gdzie jest wykorzystywana …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.