poniedziałek , 12 Kwiecień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. gdansk.pl

Halloween’owy Stadion

Halloweenowe zwiedzanie, Halloweenowa zumba, Halloweenowe rolki, Halloweenowy bieg … Wszystko pod jednym dachem PGE ARENA. 31 października zapraszamy na wieczorne, wyjątkowe bo Halloween’owe, atrakcje.

Zaczynamy o 18 specjalnym zwiedzaniem w mrocznej odsłonie. Wymagana latarka a osoby w przebraniach mogą liczyć na zniżki. Pokażemy zakamarki, które nie są codziennie dostępne. Na drodze zwiedzania nagrody dla wylosowanych za wykonane zadanie oraz ukryte specjalnie zapakowane gadżety stadionowe.

O 18 zaczynamy też warsztaty rolkowe w Fun Arena. Osoby w przebraniu i z rolkami uczestniczą bezpłatnie. Rolki kończymy o 19.30 bo o 20.00 już zumba. Obowiązkowo w przebraniu. Taneczna zabawa w stylu teledysku Michaela Jacksona – Thriller.

O północy kończymy zwiedzanie i zaczynamy bieg w przebraniu wokół stadionu. Biegamy po torze rolkowym, czyli jakieś 1000 m. Najlepsi dostaną nagrody.

Od 10.00 do północy także zniżki w stałych atrakcjach FUN ARENA. Między innymi „masakryczna promocja” – ceny na pół na trampoliny 30min + zoltar 30min + gokarty 8min + symulatory + piłkarzyki = 50 zł/osobę.

Warto przyjść z całą rodziną. Wystarczy przebrać się Halloween’owo i pamiętajcie o latarkach!

 

źródło: gdansk.pl

Zobacz również

Mężczyzna chciał skoczyć z mostu. Został powstrzymany przez policyjnych negocjatorów

Policyjni negocjatorzy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zapobiegli tragedii. Przez blisko godzinę rozmawiali z …

1 komentarz

  1. En un caso así, nos basaremos en unas hipótesis
    basadas en las prospecciones de clientes del servicio.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *