wtorek , 19 październik 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. gdansk.pl

Halloween’owy Stadion

Halloweenowe zwiedzanie, Halloweenowa zumba, Halloweenowe rolki, Halloweenowy bieg … Wszystko pod jednym dachem PGE ARENA. 31 października zapraszamy na wieczorne, wyjątkowe bo Halloween’owe, atrakcje.

Zaczynamy o 18 specjalnym zwiedzaniem w mrocznej odsłonie. Wymagana latarka a osoby w przebraniach mogą liczyć na zniżki. Pokażemy zakamarki, które nie są codziennie dostępne. Na drodze zwiedzania nagrody dla wylosowanych za wykonane zadanie oraz ukryte specjalnie zapakowane gadżety stadionowe.

O 18 zaczynamy też warsztaty rolkowe w Fun Arena. Osoby w przebraniu i z rolkami uczestniczą bezpłatnie. Rolki kończymy o 19.30 bo o 20.00 już zumba. Obowiązkowo w przebraniu. Taneczna zabawa w stylu teledysku Michaela Jacksona – Thriller.

O północy kończymy zwiedzanie i zaczynamy bieg w przebraniu wokół stadionu. Biegamy po torze rolkowym, czyli jakieś 1000 m. Najlepsi dostaną nagrody.

Od 10.00 do północy także zniżki w stałych atrakcjach FUN ARENA. Między innymi „masakryczna promocja” – ceny na pół na trampoliny 30min + zoltar 30min + gokarty 8min + symulatory + piłkarzyki = 50 zł/osobę.

Warto przyjść z całą rodziną. Wystarczy przebrać się Halloween’owo i pamiętajcie o latarkach!

 

źródło: gdansk.pl

Zobacz również

Budżet Obywatelski 2022. Ostatnie godziny – głosowanie trwa tylko do poniedziałku, 18 października

To już ostatnie dni, podczas których można decydować o przyszłości najbliższego otoczenia w dzielnicy, ale …

1 komentarz

  1. En un caso así, nos basaremos en unas hipótesis
    basadas en las prospecciones de clientes del servicio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *