wtorek , 9 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Helios w Metropolii

unnamed-1Najnowsze kino ogólnopolskiej sieci Helios w Trójmieście zostanie otwarte 22 października! Siedem sal wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt kinowy i miejsca dla ponad 1000 Widzów, w tym wygodne podwójne kanapy – takie będzie nowe kino Helios w Galerii Metropolia w Gdańsku Wrzeszczu.

„Jesteśmy szczęśliwi, że już niedługo będziemy mogli zaprosić Widzów do tak wyjątkowego miejsca! Najnowszy Helios to nie tylko klimatyczne miejsce spotkań czy nowości filmowe na wielkim ekranie, ale także przestrzeń, która dzięki najnowocześniejszej technologii przeniesie Widzów w nieznany dotąd wymiar kina. Zależy nam bardzo, aby każda wizyta w naszym kinie była niepowtarzalnym doświadczeniem. Wierzę, że nasi Widzowie bardzo szybko pokochają to miejsce” – mówi Marcin Jamróz, Dyrektor Marketingu i Reklamy Helios SA.

W najnowszym gdańskim kinie Helios, Widzowie będą mogli docenić znakomitą jakość technologii DepthQ, której zastosowanie umożliwia osiągnięcie największej precyzji wyświetlania obrazu trójwymiarowego. Wysoki komfort oglądania zapewnią niestandardowe okulary 3D, które Widz będzie mógł kupić i wykorzystać przy następnych wizytach w kinie.

Kino Helios w Galerii Metropolia wyposażone będzie w innowacyjny system dźwiękowy Dolby Atmos, który dzięki 64 niezależnym ścieżkom dźwiękowym rozsyłanym do głośników, umieszczonych w całej sali kinowej (także w sufitach!), zapewni niesamowity efekt obcowania
z dźwiękiem.

unnamedDodatkowe kanały sprawiają, że dźwięk nie tylko otacza Widza, ale przemieszcza się razem
z obrazem, pozwalając z wielką precyzją umiejscawiać efekty w trójwymiarowej przestrzeni sali kinowej.

„Helios w Galerii Metropolia zaprezentuje Widzom najwyższy technologiczny poziom w kraju. Gdańskie kino będzie mogło pochwalić się naprawdę spektakularnym obrazem w rozdzielczości
4K oraz unikalnym systemem dźwiękowym Dolby Atmos – elitarnym na polskim rynku” – podkreśla Marcin Czubak, dyrektor działu technicznego Helios SA.

Wiedząc o tym, że kino bywa także miejscem randek, Helios postanowił wprowadzić ciekawe
i bardzo romantyczne rozwiązanie dla Widzów, którzy chcą w czasie seansu siedzieć jak najbliżej siebie. Podobnie jak w multipleksie w Gdyni, w nowym gdańskim Heliosie na Widzów czekają wygodne, podwójne kanapy – dla tych naprawdę zakochanych.

Z okazji wielkiego otwarcia na Widzów czeka filmowy weekend pełen niespodzianek! W licznych konkursach będzie można wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród, a w konkursie głównym – karnety do kina. Podczas całego weekendu dla najmłodszych Widzów dostępny będzie tor przeszkód oraz kącik zabaw, w programie animacji i zabaw znajdą się między innymi: kalambury filmowe, szalone ptaszory (czyli zabawa z Angry Birds), mega twister dla dużych i małych z Lwem Aleksem, nauka skręcania balonów, pirackie skarby – morskie gry i zabawy z Królem Julianem, turniej piłkarski ze Shrekiem i malowanie twarzy!

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.