poniedziałek , 8 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Idziemy do kina

Kino może być sposobem na chandrę, miłą opcją spędzenia wolnego czasu, ale także pomysłem na randkę. Dobre filmy lubi większość z nas. O tym co proponuje swoim Klientom Kino Helios w Gdańsku rozmawiamy z Mileną Rabcewicz, specjalistą ds. kluczowych klientów.

Od kiedy jest Pani „związana” z branżą kinową?

Z małymi przerwami na dwoje dzieci od 2007 roku. Małymi krokami pięłam się po szczeblach kariery do miejsca, w którym jestem dziś. Zaczynałam jak większość młodych ludzi, czyli kasa, obsługa, bar… Później byłam koordynatorem zabaw dla dzieci. Następnie trafiłam do biura. Kinoplex został wykupiony przez Kino Helios i szukano sprawdzonych osób. Tak zostałam specjalistą ds. kluczowych klientów.

Czym wyróżnia się Kino Helios na tle innych kin?

Wprowadzamy wiele nowych projektów. Zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i grup zorganizowanych. Projektem, który najbardziej przypadł do gustu publiczności jest Kino Kobiet. Są to pokazy specjalne tylko dla pań. Projekcja filmowa jest poprzedzona prezentacją. Firmy kosmetyczne oraz specjaliści wystawiają swoje stanowiska w hallu kina. Pojawiają się u nas także twórcy rękodzieła. Panie uwielbiają oryginalną biżuterię. Ponadto odbywają się degustacje win, kuchni orientalnych. Staramy się, aby zawsze było interesująco, a tematyka prezentacji wpasowywała się w repertuar filmowy przygotowany dla naszych gości. Oczywiście Panie mogą liczyć na prezenty.

IMG_4575

A na co mogą liczyć najmłodsi klienci?

Najmłodszym klientom i ich rodzicom proponujemy poranki. Aktualnie są to poranki ze Scooby-Doo. Godzinna projekcja bajki odbywa się co drugą niedzielę, o godzinie 10:30. Pokaz poprzedzamy konkursami i zabawami, aby dogodzić maluchom.

Kino Helios słynie z projektu skierowanego do młodzieży.

Tak, to projekt „Kino na temat”. Gimnazjaliści oraz licealiści odwiedzają kino i zapoznają się z filmami tematycznymi. Często jest to problematyka wieku dojrzewania czy popularna ostatnio przemoc w sieci. Po seansie trwa dyskusja, w którą młodzież bardzo chętnie się angażuje.

Dobrze, a gdzie w takim razie miejsce dla miłośników kina ambitnego?

Także tym klientom wychodzimy naprzeciw. Z myślą o nich powstało Kino Konesera, którego twarzą został Tomasz Raczek. Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne.
Wszystkich dotknął kryzys. Społeczeństwa nie stać na odwiedzanie kin, teatrów. W jaki sposób Kino Helios zabiega o klientów?
Przygotowaliśmy projekt „Tanie wtorki” podczas których cena za bilet wynosi 14 złotych. Wyjątkiem są filmy 3D, gdzie za bilet zapłacimy 19 złotych (lub 16 zł jeśli posiadamy wcześniej zakupione okulary 3D – przyp. red. ). Dodatkowo w poniedziałki, środy, czwartki i piątki za bilet na seans zaczynający się przed godziną 13:30 zapłacimy 15 złotych.

Aktualnie kino to nie tylko filmy. Zgodzi się Pani ze mną?

Oczywiście! Dlatego proponujemy również Helios Cafe. W swojej ofercie mamy m.in. świeżo mieloną kawę podawaną na najwyższym poziomie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Bardzo dziękuję za rozmowę.

Wspólnie z Kinem Helios w Gdańsku wkrótce zorganizujemy kolejne niespodzianki dla Czytelników portalu zaspa24.pl

Bądźcie czujni!

IMG_4578

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.