czwartek , 18 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider
fot. Facebook Euro Styl

Impuls 2 wyższy od poprzednika. Euro Styl buduje na Zaspie

fot. Facebook Euro Styl
fot. Facebook Euro Styl

Deweloper Euro Styl, który przy ulicy Hynka buduje osiedle mieszkaniowe IMPULS, zaprezentował zdjęcia makiety nowej części swojej inwestycji na Zaspie. Lokale mieszkalne w nowym, najwyższym budynku będą oddane do użytku w 2018 roku.

Na stronie Euro Stylu czytamy:

Impuls 2 to dwa budynki mieszkalne nawiązujące architekturą i kolorystyką elewacji do realizowanego w sąsiedztwie osiedla Impuls. Oba te założenia – zlokalizowane na Zaspie, przy ul. Hynka – stworzą razem przyjazną mieszkańcom przestrzeń bogatą w zieleń, miejsca do rekreacji dla dzieci i dorosłych, a także w lokale usługowe usprawniające codzienne funkcjonowanie na osiedlu.

Screenshot_33W budynkach składających się na Impuls 2 znajdzie się 201 nowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Najwięcej zaprojektowano mieszkań 2 i 3-pokojowych (przy czym są to zarówno mieszkania kompaktowe, jak i bardziej przestronne lokale), ale w budynkach znajdą się też mieszkania 1- i 4-pokojowe. Oba wyposażone będą w energooszczędne i cichobieżne windy, hale garażowe, w których poza miejscami postojowymi dla aut znajdą się także pomieszczenia rowerowe oraz komórki lokatorskie w łącznej liczbie odpowiadającej liczbie mieszkań. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony ze szklanymi balustradami, zaś część mieszkań parterowych wydzielone ogródki. Szczególną uwagę projektanci poświęcili zagospodarowaniu przestrzeni wewnątrz osiedla – ruch kołowy został poprowadzony na zewnątrz budynków, dzięki czemu środkowa część osiedla może być wykorzystana na bezpieczne tereny rekreacyjne dla dzieci – plac zabaw – oraz dla dorosłych – przestrzeń zielona wyposażona m.in. w zewnętrzne urządzenia rekreacyjne.

Nowe budynki, będą wyższe niż te, które zostały już zbudowane przy ul. Hynka przez Euro Styl. Tym samym utrzymają styl architektoniczny podobny do kontrowersyjnej budowy Budimex Nieruchomości tuż obok, na dawnym pasie startowym.

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.