wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. materiały prasowe

Instagramowy konkurs: zrób zdjęcie i odbierz nagrody!

Z okazji 4. edycji Międzynarodowego Festiwalu „Europejski Poeta Wolności”, Instytut Kultury Miejskiej zaprasza do wspólnej zabawy na Instagramie. Wystarczy zilustrować hasło „Wolność Czytania” – na zwycięzców najciekawszych zdjęć czekają nagrody. Konkurs trwa do środy, 16 marca 2016 r.

W czwartek, 17 marca 2016 r., w Gdańsku rozpocznie się coroczna prestiżowa impreza – Międzynarodowy Festiwal Literatury Europejski Poeta Wolności. W gronie nominowanych do Nagrody Literackiej Miasta Gdańska znalazło się siedmiu poetów: z Rumunii, Macedonii, Włoch, Danii, Portugalii, Węgier i Rosji. Są to Ana Blandiana, Lidija Dimkovska, Vanni Bianconi, Yahya Hassan, Daniel Jonas, Anikó Polgár i Siergiej Stratanowski. Z każdym z nich będzie można się spotkać w ciągu trzech dni festiwalu.

Festiwal zwieńczy uroczysta gala w sobotę, 19 marca – zwycięzca odbierze statuetkę i 100 000 złotych.

Nagrody czekają także na miłośników Instagrama.

Z okazji festiwalu Instytut Kultury Miejskiej przygotował konkurs. Aby wziąć w nim udział, wystarczy do środy, 16 marca, zamieścić w aplikacji zdjęcie oznaczone hashtagiem #poetawolnosci, które zilustruje hasło „Wolność Czytania”.

Na pięć osób, które w najciekawszy sposób przedstawią motto czekają torby, tomiki poezji, kubki oraz podwójne zaproszenia na galę wręczenia Nagrody Literackiej Miasta Gdańska Europejski Poeta Wolności w reżyserii Pawła Passiniego.

Warto próbować wysyłać zdjęcia jeszcze z jednego powodu: od soboty, 12 marca do środy 16 marca, raz dziennie przyznawane będą także nagrody pocieszenia – zestawy czytelnicze (tomiki poezji, torby festiwalowe, latarka do czytania).

Informacje o tym, kto wygrał nagrody główne podane zostaną w piątek, 17 marca, na stronie internetowej IKM (www.ikm.gda.pl) i w mediach społecznościowych IKM.

źródło: gdansk.pl

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *