sobota , 15 czerwiec 2024

Jubiler w Galerii Zaspa – nowy punkt już otwarty

Do grona najemców gdańskiej Galerii Zaspa dołączył salon z biżuterią Verona. Lokal o powierzchni 50 mkw. został otwarty 24 lipca i znajduje się na parterze obiektu.

Jubiler Verona to jedna z odsłon marki YES, oferująca bogaty asortyment jubilerski: obrączki, pierścionki, bransoletki, zawieszki, naszyjniki czy broszki wykonane ze szlachetnych kruszców i kamieni. Firma koncentruje się na łączeniu najnowszych biżuteryjnych trendów z klasyką. Marka Verona posiada kilkadziesiąt butików w całej Polsce. Najnowszy z nich został otwarty właśnie w gdańskiej Galerii Zaspa. Marka wynajęła lokal o powierzchni 50 mkw., znajdujący się na parterze obiektu, w sąsiedztwie supermarketu Intermarche.

– Bardzo się cieszymy, że kolejny najemca zaufał nam i zdecydował się wzbogacić ofertę Galerii Zaspa. Stale poszukujemy ciekawych marek które sprawiają, że nasze centrum jest dla klientów miejscem codziennych, komfortowych zakupów w przyjemnej atmosferze. Staramy się, by dobór sklepów był różnorodny, komplementarny i spełniał potrzeby zakupowe jak najszerszej grupy naszych odwiedzających – komentuje Anna Kakareko, administrator Galerii Zaspa.

W Galerii Zaspa na powierzchni 8.800 mkw. znajduje się 40 sklepów, prowadzonych zarówno przez znane sieciowe marki, takie jak: supermarket Intermarche, drogeria Rossmann, salon Euro RTV ADG, klub fitness Calypso, restauracja Dominos Pizza, sklepy odzieżowe Textil Market oraz Exxelent, cukiernia Sowa, salon prasowy Inmedio oraz przez lokalnych najemców: piekarnię Szydłowski, sklep zoologiczny ZOO Karina czy sklep kolonialny Camellia. Galeria proponuje także rozbudowany segment usługowy – klienci mogą skorzystać m.in. z usług krawieckich, pralni, kantoru, bankomatu oraz salonu fotograficznego i centrum diagnostycznego Synevo.

Galeria Zaspa to dawne centrum handlowe ETC Gdańsk, które dzięki współpracy Capital Park oraz Akron Group zostało gruntownie zmodernizowane w latach 2015/2016. Zakres prac, które zakończyły się 22 kwietnia ub. r. obejmował m.in. stworzenie nowej elewacji, zmianę układu komunikacyjnego, wzmocnienie konstrukcji budynku, przystosowanie go do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi. Wydobyte zostały także akcenty architektoniczne, nawiązujące do dawnego przeznaczenia budynku galerii – hangaru lotniczego.

About Kasia

Zobacz również

Są chętni na budowę przejścia naziemnego przez al. Rzeczpospolitej

Miasto zabezpieczyło ponad 4,7 mln złotych na budowę kolejnego naziemnego przejścia. Do przetargu na realizację …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement