środa , 17 kwiecień 2024

Już 25 marca otwarcie Galerii Wnętrz CITY MEBLE w Gdańsku

Otwarcie Galerii Wnętrz CITY MEBLE w Gdańsku już 25 marca. Jak podaje Robert Reich, właściciel firmy GNRR odpowiedzialnej za komercjalizację Galerii Wnętrz CITY MEBLE w Gdańsku na przełomie lutego i marca do grona nowych marek dostępnych w Centrum dołączyło 9 nowych najemców. Wśród nich: Meble Matkowski, Szynaka Meble, WFM Kuchnie, Sinal Dywany Orientalne, MyRollo, Sabina Polskie Meble, Projekt Meble, Decor Home&Design oraz Flize-Gres.

Meble Matkowski nagradzana m.in. Diament Meblarstwa i Dobry Design tworzy kolekcje mebli do jadalni, sypialni i salonu z blisko 35-letnim doświadczeniem. W City Meble zaprezentuje się na powierzchni ponad 540 mkw.

Grupa Szynaka Meble zaprezentuje w City Meble trzy swoje marki. Na powierzchni 250 mkw zaprezentowane zostanie wyposażenie łazienki, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego i biura oraz linia Moelke Kuchnie. WFM Kuchnie z grupy Szynaka, marka nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zamówienie, zaprezentuje się na niemal 130 mkw.

Na łącznej powierzchni ponad 14 tyś. mkw. w Galerii Wnętrz CITY MEBLE znalazło miejsce 64 najemców. Aktualnie prowadzone są rozmowy z zainteresowanymi na ostatnie wolne lokale.

Inwestorem CITY MEBLE jest spółka City Pro. 25 marca odbędzie się wielkie otwarcie Galerii. W dniach od 25 do 31 marca trwać będzie festiwal designu Yellow Week, podczas którego odbędzie się seria wydarzeń m.in. bezpłatne porady architektów, warsztaty kreatywne, Targi Designu Bakalie i inne.

About Kasia

Zobacz również

Tramwajem po gdańską kranówkę

W Światowym Dniu Wody tj. 22 marca Gdańskie Wodociągi zaplanowały inauguracyjny przejazd tramwaju w szacie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement