niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. Kino Helios

Kino Kobiet: Boska Florence czyli cudowna Meryl Streep

Zapraszamy wszystkie Panie na kolejne babskie spotkanie z cyklu Kino Kobiet w gdańskim Kinie Helios. Obdzwoń wszystkie przyjaciółki, siostrę, mamę, sąsiadkę, teściową, synową i baw się razem z nami. 24 sierpnia 2016 – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Boska Florence”.

Baner Helios boska komedia

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Screenshot_7MOTYW WIECZORU:

Podczas najbliższego babskiego spotkania – będziemy symbolicznie żegnały sezon działkowy. A to oznacza, że zapraszamy Panie do kina w spodniach ogrodniczkach i wraz ze wszystkimi ogrodniczymi atrybutami: grabkami, łopatkami, konewkami.
Strój działkowca będzie również pierwszym warunkiem w naszym cyklicznym konkursie.

fot. Kino Helios
fot. Kino Helios

Opis filmu

Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda, brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall, nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

Kino Helios Gdańsk

Zobacz również

„Rossnę! z dobrymi nawykami”, czyli jak wystartować w przedszkolu i szkole.

Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *