poniedziałek , 8 Marzec 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Kolejne bloki niebawem na Zaspie

3f8651a5-b360-4146-a334-7eaa6e6c0baaImpuls to nowe osiedle mieszkaniowe na Zaspie. Bloki „Yellow” oraz „Blue” mają być gotowe w drugiej połowie 2016 roku. To jednak nie koniec inwestycji EURO STYLU.

Niebawem w ofercie dewelopera znajdą się kolejne dwa bloki na Zaspie. Impuls 2, bo o tym osiedlu mowa to dwa budynki mieszkalne. Znajdzie się w nich 201 mieszkań, większość z nich 2 i 3-pokojowych.

Przypomnijmy, ze osiedle Impuls to pięciokondygnacyjne budynki, które powstają przy ul. Hynka.

W ramach inwestycji powstaną przede wszystkim mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Wszystkie lokale znajdujące się na piętrach będą posiadały przestronne balkony lub loggie wyposażone w eleganckie szklane balustrady, zaś do części mieszkań parterowych przynależeć będą prywatne ogródki.

Na osiedlu zaprojektowano szereg proekologicznych oraz wpływających na wygodę użytkowania rozwiązań, takich jak zewnętrzne lampy ledowe, oświetlenie strefowe sterowane za pomocą czujek ruchu, bezobsługowa mechaniczna wentylacja, instalacje światłowodowe, anteny TV naziemnej i satelitarnej na dachu oraz rozdzielnie multimedialne w każdym mieszkaniu. Budynki zostaną wyposażone w wygodne hale garażowe i nowoczesne, cichobieżne windy.

www.eurostyl.com.pl

fot. www.eurostyl.com.pl
fot. www.eurostyl.com.pl

 

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

1 komentarz

  1. to w ramach inwestycji proponuję jeszcze modernizację drogi dojazdowej do tych nowych mieszkań – odcinek ul. Hynka!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *