niedziela , 11 Kwiecień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Kolejny sklep szykuje się do rozpoczecia działalności w centrum Hynka 65

Trwają przygotowania do uruchomienia kolejnego sklepu w nowo powstałym centrum handlowym Hynka 65. Prace wykończeniowe lokalu są już na ostatecznym etapie, a na elewacji powieszono już oficjalne szyldy marki. Pierwszym sklepem, który zaczął funkcjonować 8 lipca były delikatesy mięsne

Freshmarkety to sklepy zlokalizowane w centrach miast oraz w pobliżu osiedli, umożliwiające wygodne zakupy. Każdy z nowo powstałych sklepów posiada wydzielony sektor zwany Fresh Aleją, w której dostępny jest szeroki wybór świeżych produktów. 

Freshmarket to także rozległy wybór sałatek i dań gotowych. W sklepie znajduje się wydzielone stoisko Freshcafe, oferujące kupującym między innymi świeżo parzoną kawę oraz przekąski. W sklepach Freshmarket klienci  mogą korzystać także z pakietu usług jak opłacenie rachunków, Lotto, zakup doładowań na telefony komórkowe.

Właścicielem sieci Freshmarket jest Żabka Polska sp. z o.o. obecna na rynku od 1998 roku. Do spółki należy również największa sformatowana sieć sklepów typu convenience w Europie Środkowo-Wschodniej, funkcjonujących pod marką Żabka.

Obecnie Spółka posiada ponad 500 sklepów z logo Freshmarket.

Źródło: Freshmarket.pl

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *