wtorek , 9 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Komunikat POLICJI: Poszukiwania zaginionej kobiety z Zaspy

Gdańscy policjanci poszukują 37-letniej Agnieszki. W dniu 6 sierpnia br. wyszła z domu przy ul. Drzewieckiego na Zaspie i do chwili obecnej nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 37-latki lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Policją.

Z ustaleń policjantów wynika, że ubiegły czwartek (6 sierpnia br.) ok. godz. 16.00 kobieta wyszła z domu przy ul. Drzewieckiego na Zaspie. Wychodząc, powiedziała rodzinie, że zaraz wróci. Aczkolwiek, do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Dwa dni później rodzina zgłosiła w komisariacie Policji na Przymorzu zaginięcie kobiety. Policjanci ustalili, że w międzyczasie 37-letnia zaginiona widziana była w różnych miejscach we Wrzeszczu i na Zaspie w Gdańsku.

Zaginiona jest średniej budowy ciała, ma 170 cm wzrostu, włosy ciemny blond. Kobieta może mieć na sobie bluzę z polaru koloru beżowego, jasne spodnie typu rybaczki, czarny sweter, sandały.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji na Przymorzu ul. Obrońców Wybrzeża 19 tel. (058)

521-12-22 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Gdansk - zaginiona Agnieszka

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.