wtorek , 9 sierpień 2022
previous arrow
next arrow
Slider

Książka GO. Znajdź ukryte książki w Gdańsku!

77179Pokażmy wspólnie, że nie tylko Pokemonami świat się interesuje. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza gdańszczan do poszukiwania książek, które w długi weekend sierpniowy zostaną ukryte w różnych częściach naszego miasta.

Wyobraź sobie, że mijasz ulubione ulice, wchodzisz w różne zakamarki miasta, a tam odnajdujesz wymarzoną książkę. Nie będzie to łatwe zadanie! Książki są ukryte, więc trzeba się nagłowić, aby je odnaleźć, ale satysfakcja gwarantowana!

W długi weekend sierpniowy, 13 -15 sierpnia (sobota-poniedziałek) WiMBP zaprasza do udziału w akcji szukania książek w mieście. W sobotni poranek, 13 sierpnia znajdziesz na stronie internetowej biblioteki iwydarzeniu na facebooku wskazówki do kryjówek konkretnych tytułów. W różnych dzielnicach miasta: Śródmieściu, na Dolnym Mieście we Wrzeszczu oraz w Oliwie ukryjemy kilkadziesiąt nowości wydawniczych. Na wytrwałych czekają same gorące tytuły, takie jak: „Projekt prawda” Mariusza Szczygła, „Niemiec” Włodzimierza Nowaka, „Skucha” Jacka Hugo-Badera, „Dziewczyna z pociągu” Pauli Hawkins, „Zanim się pojawiłeś” Jojo Moyes czy „Więcej Krwi” Jo Nesbo.

Zasady szukania książek w 4 krokach:

1. Przeczytaj uważnie wskazówki zamieszczone na stronie www.wbpg.org.pl lubwww.czytamrecenzuję.pl bądź na wydarzeniu na facebooku.

2. Bądź na bieżąco! Upewnij się, czy książki ktoś już nie znalazł przed Tobą (informacje na temat odnalezionych książek będą aktualizowane codziennie).

3. Idź w miasto szukać książek!

4. Znalazłeś książkę? Pochwal się nią! Zamieść zdjęcie znalezionej książki na stronie facebookowego wydarzenia i oznacz je hasztagiem #chodzedobiblioteki. Niech inni wiedzą, że ktoś już je odnalazł.

źródło: gdansk.pl

About Kasia

Zobacz również

Sopot Non-Fiction

Serdecznie zapraszamy na XI. edycję Festiwalu Teatru Dokumentalnego i Rezydencję Artystyczną Sopot Non-Fiction. Podczas rezydencji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.