previous arrow
next arrow
Slider

Książkowe zakupy!

Zakupoholizm ukazuje się w moim życiu w różnych sytuacjach. Wydaję pieniądze na kosmetyki, jedzenie (uwielbiam to robić!), ubrania itd. Jednakże na książki potrafię wydać ostatnie złotówki. Oglądaliście „Seks w Wielkim Mieście”? Carrie wybrała nowy numer Vouge zamiast obiadu. Mam tak samo.

Jednak nie zmienia to faktu, że ubóstwiam promocje. A że czytelnictwo w Polsce spada na łeb na szyję – księgarnie udzielają rabatów, z których nieskorzystanie można nazwać grzechem!

Księgarnia internetowa znak.com.pl takowych rabatów udziela. Dodatkowo podczas zakupów spotykają nas miłe niespodzianki, takie jak np. darmowa dostawa przez kuriera (jeśli zrobimy zakupy za minimum 79,90 zł).

Owszem, zapewne usłyszę, że kto kupuje książki za 80 zł?! Jeśli lubicie czytać i od czasu do czasu uzupełniacie swoją biblioteczkę to ta opcja jest dla Was. Jednorazowo wydajecie większa sumę i cieszycie się kilkoma książkami (oraz darmową dostawą już następnego dnia!).

W skład mojego zestawu weszła książka „Flirtując z życiem”, która jest zapisem rozmowy z Danutą Stenką. Musiałam mieć tę książkę, gdyż wywiad rzeka z moją ulubioną aktorką zwyczajnie wypadało mieć! Koszt tej publikacji to 30,32 zł

Drugi tytuł to przejmująca „Zorkownia” Agnieszki Kalugi. Wzruszająca, pełna miłości. To zapis chwil i tragedii kobiety, która po śmierci córeczki zostaje wolontariuszką w hospicjum. Doliczcie sobie do ceny książki koszt kartonu chusteczek, bo jest obowiązkowy. Cena publikacji 26,32 zł.

Ostatnią książką, która znalazła się w moim koszyku to „Trafny wybór” jednej z najdroższych memu sercu pisarce J.K. Rowling. Po „romansie” z jej cudownymi książkami o małym czarodzieju przyszła pora na literaturę dla dorosłych. Cudowne doznania gwarantowane, bo Autorka ma niesamowity dar pisania i czarowania czytelnika. Cena książki: 31,99

Podsumowując, na książki wydałam 88 zł i 63 grosze.

Ceny, która podałam powyżej dotyczą AKTUALNEJ oferty księgarni internetowej zysk.com pl. Zaoszczędziłam ponad 22 zł, co w przypadku Zakupoholiczki pozwala na spożytkowanie ich w inny sposób.

About Kasia

Zobacz również

Zadbaj o siebie na wiosnę. Bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa

Profilaktyczne badanie piersi jest bezbolesne i może uratować życie. Dlatego warto zapisać się na nie już …

1 komentarz

  1. Warto się zaopatrzyć w porządny czytnik e-ink i zgarniać ebooki za dychę w promocjach, czy też nawet za przysłowiową złotówkę za kilka pozycji na bookrage.org. Skoro już pojawiają się posty o książkach, to może zaczniecie też promować e-czytelnictwo? 🙂 popularność e-czytania w Polsce na tle innych krajów jest nadal niewielka, a zapewniam każdego mola książkowego, że przesiadka na czytnik to jak, nomen omen, zupełnie nowy rozdział w życiu, tym bardziej ze księgarnie internetowe jak choćby virtualo, publio czy woblink codziennie oferują mnóstwo atrakcyjnych promocji, gdzie za cenę podaną w artykule można zakupić nie 3, ale 7 i więcej książek w formacie elektronicznym. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *