previous arrow
next arrow
Slider

Księgarnie BookBook w Trójmieście zapraszają!

3ec193e1-4ee0-4fc7-95a5-29e3eb47ad18BookBook w Trójmieście to nie tylko bogata oferta, ale także mnóstwo atrakcji. Od spotkań autorskich po atrakcje cenowe!

W środę, 8 czerwca, o godz. 17:00 w księgarni BookBook przy ul. Opolskiej 3/6 w Gdańsku Przymorze odbędzie się spotkanie autorskie z Agnieszką Pruską, autorką powieści kryminalnych o trójmiejskim policjancie Barnabie Uszkierze. W trakcie spotkania pisarka opowie o pracy policjanta (prawie) idealnego, o badaniach poprzedzających pisanie i o nauce w trakcie pisania. Wstęp wolny. Szczegóły na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/504418716408885/

PICT0024

Tego samego dnia aż trzy księgarnie sieci Dom Książki przejdą pod szyld BookBooka – dwie księgarnie w Gdyni przy ul. Okrzei 7-9 oraz przy ul. Starowiejska 35, a także księgarnia w Sopocie przy ul. Marynarzy 3. Z okazji inauguracji BookBooka 8 czerwcaw księgarniach w Gdyni i w Sopocie będzie obowiązywać rabat 30% na wszystko oraz inne atrakcje!

Pruska

Księgarnie BookBook należą do ogólnopolskiej sieci księgarń Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o., którego właścicielem od listopada 2015 r. jest Porozumienie Kultura Sp. z o.o. Spółka Porozumienie Kultura powstała w czerwcu 2015 r. Tworzy ją w tej chwili dziewięciu udziałowców: dwie osoby fizyczne (Kristof Zorde, Elżbieta Pustoła), sześć wydawnictw (Czarna Owca, Helion, Prószyński Media, Publicat, Rebis, Zysk i S-ka) oraz hurtownia książek Super Siódemka. To pierwszy przypadek na polskim rynku, kiedy grupa wydawców zrzeszyła się i przejęła sieć księgarń.

About Kasia

Zobacz również

Pokonkursowa wystawa plakatu FETA 2022

Gdański Archipelag Kultury Plama serdecznie zaprasza na pokonkursową wystawę plakatu FETA 2022. Zróżnicowana i kolorowa, …

2 komentarze

  1. W tej małej klitce na Opolskiej będzie spotkanie? Ledwo 10 osób się pomieści XD chyba że spotkanie odbędzie się na krzesełkach przed księgarnią, przy czym znając to przedsiębiorstwo krzesełka samemu sobie przynieść trzeba.

    • Oj, widać, że dawno Pani tam nie było.
      Warto zajrzeć, bo są duże zmiany – regały stoją inaczej i od razu miejsce gotowe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *