previous arrow
next arrow
Slider

Która z nas nie marzy o prostych włosach?

Screenshot_4 Większość kobiet walczy co rano z prostownicą. Często nieumiejętnie i bez  odpowiedniej ochrony, w nieumyślny sposób je palimy. Posiadaczki  loków, fal czy pojawiającego się pod wpływem wilgoci „siana” z  determinacją próbują uporczywie naciągać i prostować swoje włosy.  Jednak często efekt jest mizerny, a męczenie włosów prostownicą  wystarcza tylko na kilka godzin. Teraz jednak nie trzeba już molestować  włosów – jest lepsze rozwiązanie 🙂

Prostowanie Global Keratin Hair ze składnikiem JUVEXIN jest to innowacyjna terapia keratynowa stworzona w USA, która bez udziału środków chemicznych prostuje i odżywia włosy. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy kręcone, puszące się i przede wszystkim zniszczone.

14Zabieg połączony jest z dogłębną odbudową włosów osłabionych i zniszczonych w naturalny, bezpieczny i nieinwazyjny sposób. JUVEXIN jest specjalną mieszanką witamin i peptydów stworzonych specjalnie dla włosów. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa wpływa na jego naturalne składniki tak, aby osiągnąć blask i gładkość włosów. Przenika we włosy od nasady, dostarczając im niezbędne składniki odżywiające i nawilżające. Nadaje im miękkość, redukuje nierówności na włosach, a także sprawia, że są mniej podatne na złamania i bardziej wytrzymałe inne zabiegi oraz codzienną pielęgnację.

Drugi aktywny składnik GKHair – keratyna, to główny budulec m.in. paznokci, skóry oraz włosów, który regeneruje strukturę włosa, nadaje mu połysk oraz eliminuje skręt i puszenie.
Podsumowując: po zabiegu włosy są błyszczące, a ich puszenie się zostaje natychmiastowo wyeliminowane. Włos jest głęboko odżywiony i wyprostowany dzięki keratynie, a efekt utrzymuje się nawet do 4 miesięcy. Tak można żyć, prawda? 🙂
Żegnajcie prostownice!!! 🙂

Ilona Krzyżanowska

SZTUKA CZESANIA IKONA

609 11 33 11
Al.Jana Pawła II 6F/2
Gdańsk, Zaspa

Zobacz również

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet – wykonaj mammografię w Galerii Zaspa

Dzień Kobiet tuż tuż. To doskonały moment, by z tej okazji zrobić sobie prezent. Jaki? …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *