niedziela , 19 wrzesień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Bloki na Zaspie nadają się już tylko do wyburzenia! (List Czytelnika)

Tak zatytułowany e-mail dotarł do naszej redakcji od jednego z Czytelników. Mieszkaniec Młyńca nie kryje w nim swojej frustracji i irytacji.

Ciągłe problemy z siecią wodociągową i grzewczą powodują nie tylko ogólne awarie w bloku, ale także w poszczególnych mieszkaniach. Częsty brak wody nie jest jedyną bolączką mieszkańców Zaspy-Młyńca. Uszkodzenia instalacji to coraz częstszy problem użytkowników mieszkań gdańskiej dzielnicy, którzy incydentalnie informują nas o tym w swoich mailach.

Nie wiem czy to starość i partactwo PRL’owskich budowniczych czy nieudolność spółdzielni mieszkaniowych – pyta ironicznie nasz Czytelnik. – Ciągłe problemy z dostawą wody już raz spowodowały u mnie awarię baterii w kuchennym zlewie. Po ostatniej przerwie w dostawie wody uszkodzeniu uległa spłuczka w toalecie, bo kamień/brud zalegający w rurach zablokował membranę – dodaje Czytelnik.

Zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w mailach: redakcja@zaspa24.pl

Zobacz również

Pączek za zakupy w Galerii Zaspa

Już niebawem najpyszniejszy dzień w roku, którego głównym bohaterem jest pączek. Z dżemem, marmoladą, budyniem, …

3 komentarze

  1. Nie wiem skąd taka opinia. Mieszkam na zaspie od 20lat na ul. Pilotów, również S.M Młyniec i nie przypominam sobie zeby jakiejkolwiek awarie były.

  2. Mieszkam na Startowej i wersja Czytelnika o ciągłych awariach jest zaskakująca. Nie pamiętam już kiedy coś nawaliło… Oczywiście, zdarzały się jakieś wyłączenia związane z remontem u sąsiadów czy awarią ogólną sieci wodociągowej na poziomie ulicy, ale wyłączenia były krótkie. Może trzeba lepiej konserwować stan posiadania? Wymiana uszczelek, wężyków, baterii czy wew.instalacji to nasz mieszkańców obowiązek -wspólny interes i zabezpieczenie przed „kataklizmami”… Skoro u Pana i sąsiadów awarie są częste, proszę pomyśleć o wymianie pionów i przyłączy w porozumieniu ze Spółdzielnią. Najpierw jednak niech Pan przekona sąsiadów, żeby zgodzili się na kucie…co wcale proste nie będzie a potem dopiero zabierze się za burzenie😁

  3. A może warto by wstawić sobie filtry za wodomierzami. Albo taniej, kosztem paru złotych uszczelki z sitkiem. Wtedy żadna bateria lub zawór nie ulegną uszkodzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *