wtorek , 7 grudzień 2021
previous arrow
next arrow
Slider

Marley celebrytą!

PIERWSZA PREZENTACJA W MAJU OKAZAŁA SIĘ SUKCESEM. NASZEGO NOWEGO SŁUŻBOWEGO PSA POKAZAŁY ŚWIATU TELEWIZJE, PRASA ORAZ PORTALE INTERNETOWE. BYCIE CELEBRYTĄ NAJWYRAŹNIEJ SPODOBAŁO SIĘ MARLEYOWI. POSTANOWIŁ WIĘC SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ W KONKURSIE OGŁOSZONYM PRZEZ „DZIENNIK BAŁTYCKI”.

Konkurencja jest bardzo silna, lecz nagroda kusząca. Stawką w grze jest między innymi profesjonalna sesja fotograficzna oraz fotka na okładce poradnika dla właścicieli psów.

Książka „Szkoła na czterech łapach, czyli jak dobrze wychować psa” Miriam Gołębiewskiej, trenerki psów i psycholożki zwierząt ma ukazać się 24 września. Na okładce wydawnictwa znajdą się zdjęcia czterech piesków, wybranych przez Czytelników „Dziennika Bałtyckiego”.

ZOBACZ MARLEYA, KTÓRY CZEKA NA GŁOSY!

Głosowanie trwa do czwartku 8 września, do godziny 21:00. Należy wysłać SMS o treści:P.269 na numer 72355. UWAGA! Jedna wiadomość kosztuje 2,46 PLN z VAT.

 

Straż Miejska w Gdańsku

Zobacz również

@Home – mieszkania na wynajem na gdańskiej Zaspie

@Home to nowa inwestycja dedykowana młodym profesjonalistom, przeznaczona na wynajem długoterminowy. Projekt powstaje w Gdańsku. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *