niedziela , 11 Kwiecień 2021
previous arrow
next arrow
Slider
fot. Plama

Marzec w Plamie na Zaspie

„Plama” Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza:

05.03. (niedziela), godz. 17.00 – Akademia Wyobraźni „O Ignasiu, który nie lubił szkoły” – spektakl teatralny dla dzieci. Bilety: 8 zł, do kupienia przed spektaklem, kasa czynna od 16.30,

06.03. (poniedziałek), godz. 19.00 – Teatr Zielony Wiatrak & Kino Variatino „Kocha, lubi, szanuje” – spektakl teatralny dla dorosłych. Bilety: 10 zł, rezerwacje: 58 557 42 47,

09.03. (czwartek), godz. 18.00 – Krzysztof Kochanowicz „Wycieczki i wypady Grupy Rowerowej 3miasto” – spotkanie i pokaz slajdów.

„Plama” Gdański Archipelag Kultury zaprasza na pokaz slajdów i spotkanie z Krzysztofem Kochanowiczem – organizatorem aktywnego wypoczynku, dziennikarzem, przewodnikiem. Będziemy chcieli Was przekonać, że podróże i wyprawy nie muszą być dalekie, żeby były ciekawe, że żadna pogoda, czy brak środków finansowych nie powinny stawać na drodze chęci poznawania świata, nawet tego tuż za rogiem. Zapraszamy!

Przypominamy, że do 10 marca można też oglądać wystawę malarstwa Filipa Kampki pt. „Przebarwienia”. Wystawa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17. Wstęp wolny.

Zobacz również

Gdańskie zoo. Na świat przyszła samica wielbłąda dwugarbnego – można ją już zobaczyć

Początek roku w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym to czas kolejnych przychówków. W marcu br. na świat …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *