fot. Plama

Marzec w Plamie na Zaspie

„Plama” Gdański Archipelag Kultury (ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa) zaprasza:

05.03. (niedziela), godz. 17.00 – Akademia Wyobraźni „O Ignasiu, który nie lubił szkoły” – spektakl teatralny dla dzieci. Bilety: 8 zł, do kupienia przed spektaklem, kasa czynna od 16.30,

06.03. (poniedziałek), godz. 19.00 – Teatr Zielony Wiatrak & Kino Variatino „Kocha, lubi, szanuje” – spektakl teatralny dla dorosłych. Bilety: 10 zł, rezerwacje: 58 557 42 47,

09.03. (czwartek), godz. 18.00 – Krzysztof Kochanowicz „Wycieczki i wypady Grupy Rowerowej 3miasto” – spotkanie i pokaz slajdów.

„Plama” Gdański Archipelag Kultury zaprasza na pokaz slajdów i spotkanie z Krzysztofem Kochanowiczem – organizatorem aktywnego wypoczynku, dziennikarzem, przewodnikiem. Będziemy chcieli Was przekonać, że podróże i wyprawy nie muszą być dalekie, żeby były ciekawe, że żadna pogoda, czy brak środków finansowych nie powinny stawać na drodze chęci poznawania świata, nawet tego tuż za rogiem. Zapraszamy!

Przypominamy, że do 10 marca można też oglądać wystawę malarstwa Filipa Kampki pt. „Przebarwienia”. Wystawa jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17. Wstęp wolny.

About Kasia

Zobacz również

50-te Urodziny Zaspy

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości na uroczyste obchody 50-lecia Zaspy, które odbędą się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement