previous arrow
next arrow
Slider
fot. Piotr Wittman

Mercedes-Benz Witman z gdańskiej Oliwy stawia na kobiety!

fot. Piotr Wittman
fot. Piotr Wittman
Nowe modele marki Mercedes-Benz testowane przez kobiety to propozycja dilera z Gdańska-Oliwy, firmy Witman. „Reporter MB Witman” to cykl programów dedykowany wszystkim fanom marki. Do współpracy lokalny diler zaprosił Olgę Kozierowską, dziennikarkę i założycielkę organizacji Sukces Pisany Szminką.

Mercedes-Benz jako jedna z pierwszych marek samochodowych na świecie zrobiła ukłon w stronę kobiet. Stuttgarcka marka segmentu Premium doceniła potencjał, a także ogromną rolę zarówno w życiu jak i w biznesie swoich klientek. Stały się one inspiracją do stworzenia projektu She’s Mercedes.

– Postanowiliśmy podążyć tą ścieżką, ponieważ uważamy, że na każdym kroku i bardzo mocno należy doceniać kobiety – mówi Olga Witman, Prezes Zarządu Mercedes-Benz Witman. – Projekt She’s Mercedes stał się dla nas swoistą iskrą, by stworzyć cykl programów „Reporter MB Witman” i pokazać go szerszemu gronu odbiorców. Zależało nam, aby prezenterką była oczywiście kobieta – dodaje Olga Witman.

Za nami pierwsze odcinki, w których rolę reporterki wciela się Olga Kozierowska. Dziennikarka i założycielka organizacji Sukces Pisany Szminką, która wspiera kobiety i motywuje je do pozytywnych zmian w życiu. Olga Kozierowska w każdym odcinku nie tylko prezentuje nowe modele Mercedesa, ale także testuje ich funkcjonalność oraz sprawdza nowe rozwiązania technologiczne.

– „Reporter MB Witman” to nowość na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym, a nas cieszy fakt, że po raz kolejny pokazujemy, iż jesteśmy pionierami w tej dziedzinie – mówi Olga Witman.

Kolejne odcinki będą prezentowane na kanale YouTube Mercedes-Benz Witman, a także na profilach dilera na portalach społecznościowych.

źródło: informacja prasowa MB Witman

About Kasia

Zobacz również

Pokonkursowa wystawa plakatu FETA 2022

Gdański Archipelag Kultury Plama serdecznie zaprasza na pokonkursową wystawę plakatu FETA 2022. Zróżnicowana i kolorowa, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *