previous arrow
next arrow
Slider

Metropolia już otwarta!

20161022_134144Tak jak zapowiadano wcześniej 22 i 23 października to weekend otwarcia nowej galerii handlowej w Gdańsku czyli Metropolii. Budynek sąsiaduje z dworcem Gdańsk-Wrzeszcz i jest jednym z największych tego typu w Trójmieście.

Dla odwiedzających w przedostatni weekend października Metropolię przygotowano wiele atrakcji. Oprócz konkursów i zabaw przewidziano dwa koncerty: Natalii Schroeder raz Margaret. Natomiast w rolę prowadzących wcielają się Maciej Dowbor i Krzysztof Ibisz.

Metropolia to ponad 100 lokali usługowo-handlowych. Wśród najemców znajdziemy takie marki jak: Media Expert, Puma, Monnari, Apart, Sports Direct, KiK, Pepco czy Stokki. 20161022_133440Najpotężniejszą powierzchnię wydzierżawiło Kino Helios. Posiada ono bowiem siedem najnowocześniejszych sal kinowych i oferujące jakość obrazu w rozdzielczości 4K oraz doskonały dźwięk Dolby Atmos.

Wyróżnikiem w Galerii Metropolia jest strefa food court, w związku z bezpośrednim sąsiedztwem peronu SKM, większa o 25 proc. niż w sąsiednich obiektach. W jej ofercie znajdują się: Pizza Hut Express, Burger King, Subway, Smak Na Tak, Grand Kebab, Pierogarnia, pizzeria Mąka i Kawa oraz Town Cafe.

Równocześnie z otwarciem Galerii Metropolia został udostępniony dla Klientów nowy peron SKM, który sąsiaduje z budynkiem galerii. Stacja Gdańsk Wrzeszcz jest jedyną na trasie trójmiejskiej SKM, gdzie drzwi wagonów będą otwierać się na dwie strony.

Dla zmotoryzowanych klientów przygotowano 720 miejsc parkingowych.

Galeria Metropolia jest czynna :

Pn. – Sob. 9.00-21.00
Niedziela: 10.00-20.00

About Kasia

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *