previous arrow
next arrow
Slider

Mila Baltica na Zaspie – Dzień Otwarty

fot. ROBYG
fot. ROBYG

Na Zaspie-Rozstajach powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. Deweloperem jest firma ROBYG. Projekt Mila Baltica przewiduje kompleks 5 budynków, w których prócz mieszkań znajdzie się strefa relaksu, fitness oraz strafa zabaw dla dzieci.

20 czerwca, o godzinie 10:00 przy ul. Chrobrego 24 rozpoczął się Dzień Otwarty zorganizowany przez firmę ROBYG. Atrakcje miały miejsce na działce, na której niebawem zacznie powstawać osiedle Mila Baltica. Organizatorzy przygotowali event, który miał na celu spotkanie z przyszłymi lokatorami osiedla, ale także zapewnić gościom miłe spędzenie czasu.

Do dyspozycji zainteresowanych osób było 11 handlowców, którzy prezentowali ofertę przygotowaną dla klientów. Prócz planów zagospodarowania terenu i projektu budynków można było zobaczyć makietę prezentującą osiedle Mila Baltica.

Największą atrakcją był lot balonem, który wznosił się 30 metrów nad ziemią. Celem było pokazanie bliskości Zatoki Gdańskiej oraz lasów i okolicznych parków.

STANDARD MILA BALTICA:

– szlachetne materiały wykończeniowe, na zewnątrz i wewnątrz budynków
– elewacje z gustownej, kremowobiałej cegły
– części wspólne, zaprojektowane przez architekta wnętrz
– ponadstandardowa wysokość pomieszczeń (do 3 m)
– przestronne balkony i tarasy
– wysokie, drewniane okna
– gwarancja producenta na każdy materiał i urządzenie użyte do budowy mieszkania
– ścianki działowe o właściwościach wygłuszających
– cichobieżne windy
– energooszczędne oświetlenie LED oraz panele fotowoltaiczne, umożliwiające zasilanie budynków w energię pochodzącą ze światła słonecznego
– mieszkania parterowe posiadają dodatkowo rolety i zaaranżowane ogródki
– każdy lokal wyposażony jest w zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem oraz systemem bezpieczeństwa, za pośrednictwem urządzeń mobilnych

About Marcin

Zobacz również

Osiedle Pilotów 21 pnie się ku gorze.

W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się rozbiórka budynku prywatnej przychodni Sanitas, dziś nie ma już …

1 komentarz

  1. Jak się już robi takie huczne spendy na tej królewskiej ulicy to wypadałoby zamieścić chociażby poprawny adres tej inwestycji dla tego nowego fitnessowo – sportowego osiedla. Nie Chrobrego 24 tylko Chrobrego 94 jak już!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *